Kate Middleton’ın tişörtünün sırrı nedir?

Perşembe, 18 Haziran 2015 14:44

Ne çizgili tişört, ne kaliteli genler ne de iyi kesim bir kot pantolon… Düşes Kate Middleton’ın her iki doğumundan sadece birkaç hafta sonra hamilelik öncesi fiziğiyle ortaya çıkmasının sırrı çözüldü.

Kızı Prenses Charlotte’u Mayıs ayının ilk günlerinde dünyaya getiren 33 yaşındaki Kate Middleton, geçen hafta sonu bir polo etkinliğine katıldı.

Daracık kot pantolonu ve çizgili bluzuyla sanki altı hafta önce doğum yapan kendisi değilmiş gibi görünen Middleton, tüm dünyanın dikkatini çekti. Doğumdan altı hafta sonra eski fiziğine dönmesinin sırrı olarak da üzerindeki ince çizgili bluz gösterildi. Çünkü Düşes, ilk doğumundan birkaç hafta sonra katıldığı bir etkinlikte de yine buna benzer bir tişört tercih etmişti. O zaman da inceliğiyle şaşırtmıştı. Ancak People dergisinin haberine göre Kate Middleton’ın tek sırrı bu enine çizgili bluzlar değil. Biraz pahalı ama çok işe yarar bir yöntem.

Derginin haberine göre Kate Middleton, hamileliği süresince kilo kontrolünü sağlayabilmek için Londra’da yaşayan varlıklı kesim tarafından çok tutulan özel bir eğitmenle çalıştı. İleri sürülenlere göre çok katı kuralları olan bu eğitmenle çalışıp forma girmek ve öyle kalmak oldukça pahalı. Ama harcadığınız paraya da değiyor. Londra’da kraliyet ailesi üyeleri ve varlıklı kişilerin tercih ettiği bu özel eğitmenin paket programı iyi bir egzersiz ve beslenme programı ile birlikte düzenli olarak gözlem altında olmayı kapsıyor.

Kaynak: Hürriyet