Kariyerinizi kontrol etmek ister misiniz?

Salı, 12 Şubat 2013 17:23

Dipnot.tv Onlar Farkında Programı’nda bu hafta farklı, inovatif ve çözüm odaklı uygulamalarıyla Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri ağırlandık. 2005 yılında beri çalışan gönüllülük aktivitelerinde bulunan Bilim İlaç çalışanları, 5 farklı alan ve 12 farklı proje vasıtasıyla işlerine ekonomik, ekolojik ve sosyolojik yaklaşımlar katıyor.

Bu haftaki programda “Kariyerim’in Kontrolü Bende” projesini tanıtan Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri “Kariyerimin Kontrolü Bende” kişisel gelişim kongresini anlattı. Bugüne kadar Erzurum Atatürk Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gerçekleştirilen “Kariyerimin Kontrolü Bende” programı, 2011 yılında Diyarbakır Dicle Üniversitesi’nde uygulandı.

Kişisel Gelişim Kongresinde, genç insanlar farklı konular hakkında bilgi ve danışmanlık alıyor, CV yazımı gibi eğitimlerden faydalanıyor ve sonrasında staj yapma imkanına kavuşuyorlar. Bu programdan yararlanan pek çok genç şu anda farklı sektörlerde başarılı bir şekilde iş yaşantısını sürdürüyor.

Her hafta farkı kurumsal sosyal sorumlulukların incelendiği program, her hafta Salı günü saat 16.00′de Dipnot.tv canlı yayınında!