‘Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’ MIPIM Fuarı’nda

Cumartesi, 12 Mart 2016 12:40

‘Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’ toplantı dizisinin, ‘Türkiye’deki Mega Projelere Mimari Bakış’ başlıklı son paneli, Fransa Cannes’da gerçekleşecek gayrimenkul fuarı MIPIM 2016’da ünlü Türk mimarların katılımıyla gerçekleşecek.

Mimar, sosyolog, yazar, gazeteci ve düşünürler ile bir araya gelerek toplumu ve mimarlığı yakından ilgilendiren konularda tartışma platformu oluşturmayı hedefleyen Kalebodur; Cannes’da yapılacak MIPIM 2016’da düzenleyeceği ‘Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’ panelinde, ‘Türkiye’deki Mega Projelere Mimari Bakış’ konusunu tartışmaya açıyor.
Türk mimarlar Kalebodur’la MIPIM sahnesinde

‘Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor’ paneli, gayrimenkul sektörünün en önemli küresel buluşmalarından biri olan MIPIM’in ana programında, önemli oturumlardan biri olarak yer alıyor.  Gazeteci Cüneyt Özdemir’in yöneteceği panele, konuşmacı olarak Türkiye’nin ünlü mimarları Prof. Dr. Celal Abdi Güzer, Melkan Gürsel, Enis Öncüoğlu ve Murat Kader katılacak.

Türk mimarların dünya sahnesinde kazandıkları başarıların da ele alınacağı panel, 15 Mart Salı günü saat 16.15-17.15 arasında Ruby Room Palais 5’te gerçekleşecek.

 

CdF_xvPWEAEMlXU.jpg-large