Justin Bieber yeterince seksi mi?

Pazartesi, 12 Ocak 2015 13:39

Geçtiğimiz günlerde Calvin Klein 2015 iç çamaşırı ve jean kampanyaları için bombayı patlattı. Evet, genç kızların hayranı, dünün küçük starı Justin Bieber, bugün Calvin Klein’ın kampanya yüzü oldu.

Kampanya kapsamında Bieber’ın #mycalvins dediği iki reklam filmi yayınlandı. 20 yaşındaki ünlü yıldızın görüntüleri, bu kampanya için yeterince seksi olup olmadığı tartışmasını başlattı. Ve kampanyayı beğenenler ve beğenmeler ikiye ayrıldı. Reklam filmlerinin birisinde sadece beyaz bir boxerla gördüğümüz Bieber, kaslı ve dövmeli vücuduyla dikkat çekiyor.

Calvin Klein Jeans kampanyası için çekilen bir diğer reklam filminde ise Bieber’a, ünlü top model Lara Stone eşlik ediyor. Henüz küçük yaşlarda değişik enstrüman aletlerini kendi kendine çalmayı öğrenen Bieber’ı bu reklamda davul çalarken görüyoruz. Kampanyanın fotoğraf çekimleri ise Mert Alas and Marcus Piggott tarafından gerçekleştirdi.

Aslında iç çamaşırı reklam filmi Calvin Klein’ın daha önce 90’ların başında Mark Wahlberg’le gerçekleştirdiği çalışmaya oldukça benziyor. Bu benzerlik de beraberinde hangisinin daha seksi olduğu tartışmalarını da getirdi. İsterseniz gelin geçmişe gidelim ve Wahlberg’in reklamını izleyelim. Sonrasında siz kendiniz karar verin kim daha seksi.

Hazırlayan: SELİN BABACAN

Yazının devamı için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play