Justin Bieber soyunmaya doyamadı

Cumartesi, 6 Nisan 2013 10:24

136516769037624Londra’da yarı çıplak dolşamasının ardından Almanya’da da yarı çıplak gezen Bieber, dondurucu soğuklara aldırmıyor.

Çocukluk yıllarında atıldığı müzik kariyerinde hızla ilerleyen Justin Bieber’ı gençlik ateşi, son zamanlarda yarı çıplak gezmesine neden oluyor.

Üzerine herhangi bir şey giymeyi reddeden Bieber’ın bu davranışına dünya magazin basını da bir anlam veremiyor. Neredeyse her yere üstsüz ve üzerinden düşmek üzere olan pantolonu ile katılan Bieber, sınırları giderek zorluyor.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre Kanadalı ünlü şarkıcı Bieber, Almanya’nın Frankfurt şehrinde sokaklarda yarı çıplak dolaşırken objektiflere takıldı.

Altında ise her zamanki gibi bol kesim düşük bel bir pantolon vardı. Hatta pantolon o kadar düşük belliydi ki şarkıcının beyaz iç çamaşırı neredeyse tamamen görünüyordu.

Justin Bieber 19′uncu yaş gününü kutladağı gece, Birmingham’daki konseri sonrasında oteline dönerken Londra’daki dondurucu soğuğa rağmen yine üstsüz görüntülenmişti.