Julio Iglesias İstanbullu hayranlarını büyüledi

Pazartesi, 16 Mart 2015 14:19

Dünyaca ünlü, Latin müziğinin efsanesi Julio Iglesias bir kez daha ve son kez İstanbullu sevenlerini büyüledi. Kadife sesli şarkıcı son dünya turnesi kapsamında İstanbul Ülker Sports Arena’da verdiği konserde seslendirdiği dillere pelesenk olmuş şarkıları ile hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

Ülker Sports Arena’da verdiği konserde Gwendolyne, La Paloma, Je n’ai Pas Changé, Natalie, Amor Amor gibi pek çok hit parçasını seslendiren Julio Iglesias’a, ünlü hayranları, dostları, iş ve cemiyet hayatının sevilen simaları da eşlik etti. Hüsnü Güreli, Jülide Ateş, Arzu Sabancı, Leyla Alaton, Aslı ve Eda Şen, Vefa Küçük ve Mustafa Çağlar gibi pek çok ismin akın ettiği konserde neşeli ve eğlenceli anlar yaşandı.

julio-0014Dünyanın en önemli yıldızlarından biri olarak gösterilen Julio Iglesias, çok özel ve farklı bir şov ile İstanbul’daydı. Sahnede kendisine ünlü sanatçı Alexander Kogan eşlik etti. Konserin açılışını gerçekleştiren Kogan daha sonra Julio Iglesias ile düet yaparak sahneyi efsanevi Julio Iglesias’a bıraktı. Bu büyük konserin sponsorlarından olan TAV Primclass, Julio Iglesias ve bütün ekibini özel olarak karşıladı. Eldorado Organizasyon ve FunOrg işbirliği ile gerçekleşen konser İstanbullular tarafından büyük ilgi gördü.