Julia Roberts’in ölen kardeşinin son tweetleri: “Amerika’nın Tatlı kızı bir K****K!!”

Salı, 11 Şubat 2014 16:26

Julia Roberts’in aynı anneden olan yarı kardeşi 37 yaşındaki Nancy Motes’in ölüm haberi bugün dünya basınında geniş yer tutarken, Nancy Motes’in ölmeden önce Ocak ayında yazdığı ve  Julia Roberts’a yönelik olduğu düşünülen öfke dolu tweetleri ortaya çıktı. Daily Mail gazesinde yayınlanan bu tweetler haberin yapılmasının ardından silindi. Twitter’da müstakbel eşinin soy adı ile yer alan Nancy Dabs Dilbeck (Nancy Motes) öfke dolu ve suçlayıcı tweetlerinde isim vermeden şunları söylüyor:

” ‘Kız kardeşim’ dedi ki arkadaşları ve sevenleri varken daha fazla sevgiye ihtiyacı yokmuş. Herkes bilsin ‘Amerika’nın Tatlı kızı bir K****K!!’”

Motes daha sonra devam ediyor:

“Bu kadar vicdansız birinin hayranı olmak istiyor musunuz hala? O kadar iyi bir oyuncu bile değil. Benimle uğraştığın için mutlu musun?”

“İtiraf edeyim belki biraz ileri gidiyorum. Ama hayatımda hiç bu kadar öfkelenmemiştim. Ben aslında çok rahat ve huzurlu bir insanım”

“Kendimi mutlu hissediyorum, köpek gibi hasta olsam da! Aşkımın ailesine sahip olduğum için şükrediyorum, çünkü kendi ailem beni terketti”

“Hey Kocakarı! Benimle uğraştığın için memnun musun? Yakında olacaklara bayılacaksın! Haberin olsun, sen korkunç, yaşlı acınası bir insan müsveddesisin.”

Nancy Aralık ayında ise şunları yazmış:

“Unutmamalıyım ki hayat bir kavga ve hayatta kalmalısın”
“Şükretmeliyim, nefret etmemeliyim. Affetmeliyim. Ama lanet olsun bu bazen çok zor, değil mi?!?!”
“Annemin ve arkadaşlarımın sevgi ve desteğine şükrediyorum!”

 

Nancy (3)Nancy (4)Nancy (5)Nancy (2)

 

Julia Roberts’ın ve Eric Roberts’ın aynı anneden olan yarı kardeşi Nancy Motes Pazar günü hayatını kaybetti. Los Angeles’deki evinin banyosunda ölü bulunan Motes köpek bakıcısı olarak çalışıyordu. Reuters’ın haberine göre, aşırı uyuşturucu ya da intihar ihtimalinin göz önünde bulundurulduğu olayda, evde bir intihar notu da bulunmuş olabileceği bildiriliyor. Nancy Motes, en son Ağustos ayından verdiği bir röportajda kendisinin küçükken Julia Roberts tarafından fazla kiloları yüzünden hor görüldüğünü anlatmıştı.

“Ben lisedeyken o bir yetişkindi ve bana ne kadar fazla kilolu olduğumu mutlaka söylerdi. Bu beni çok kıraradı ve üzerdi” şeklinde açıklamalar yapmıştı.

Julia Roberts bu yıl August: Osage County filmindeki performansı ile en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar adayı. Roberts’in ailesi People dergisine yaptıkları açıklamada “çok üzgün ve şokta” olduklarını söylediler.