James Franco Instagram üzerinden 17 yaşındaki hayranına buluşma teklif etti

Cuma, 4 Nisan 2014 11:57

Ünlü aktör James Franco’nun 17 yaşındaki Lucy Clode adlı bir hayranı ile yaptığı konuşma olay oldu. New York’daki Broadway oyunu “Fareler ve İnsanlar”ın çıkışında kendisi ile fotoğraf çektiren 17 yaşındaki hayranına fotoğrafı Instagram’da paylaşıp kendisini ‘tag’lemesini söyleyen James Franco ardından hayranı ile Instagram üzerinden mesajlaşmaya başladı.

Hayranı Lucy Clode’a, “yaşın kaç, erkek arkadaşın var mı? New York’da mı yaşıyorsun?” diye arka arkaya sorular soran Franco buluşmayı da teklif etti. 17 yaşındaki Lucy ise henüz 18 olmadığını New York’a annesi ile geldiğini ve İskoçya’lı olduğunu söyledi. Lucy ünlü aktöre “18 olunca tekrar gelirim” diyerek takıldı.

İkilinin konuşmaları telefon mesajlaşmaları ile devam etti. James Franco gerçekten kendisi olduğunu kanıtlamak için Lucy’ye fotoğrafını gönderdi. Yine de ünlü aktör ile konuştuğuna inanamayan Lucy, James Franco’dan bir kağıda ismini yazmasını ve o şekilde poz vermesini istedi. James Franco bu isteği de yerine getirdi.

Haber istelerinde yayınlanan bu konuşma tepki topladı. Bunun üzerine James Franco Twitter üzerinden küçük yaştaki kızlara ilgi duymadığını söyledi ve “Aileler küçük kızlarını bende uzak tutsunlar” dedi.

James Franco yeni filmi Palo Alto’da genç bir kızı baştan çıkaran bir erkeği canladırıyor. Kimileri ise bu olayın filme yönelik bir PR çalışması olduğunu söylüyor.

James Franco James Franco (2)James Franco (4)James Franco (5)James Franco (6)