İşte George Clooney’nin platonik aşkı

Cumartesi, 20 Temmuz 2013 12:15

130720_george.hlarge (1)George Clooney’nin Eva Longoria’nın peşinde olduğu, ancak tüm uğraşlarına karşın Longoria’nın bu teklifi kabul etmediği ortaya çıktı.

US Weekly’ye konuşan Clooney’e yakın bir kaynak, ünlü oyuncunun güreşçi ve model sevgilisi Stacy Keibler ile birlikteyken Umutsuz Ev Kadınları dizisiyle şöhrete kavuşan Eva Longoria’ya kur yaptığını, sevgilisinden de bu nedenle ayrıldığını, ancak şu sıralar mutlu bir beraberliği olan Longoria’nın Clooney’e yeşil ışık yakmadığını belirtti.

Kaynak, yıllardır arkadaş olan Clooney ve Longoria’nın, geçen Mart ayında iş için Almanya’da olduklarını ve bu sırada Berlin’deki Soho House’ta bir araya geldiklerini belirtti.

Kaynak, Clooney’nin sonrasında, Longoria’ya, halen Keibler ile birlikte olduğunu fakat ayrılmayı planladığını ve kendisiyle ilgilendiğini söylediğini belirtti.

CLOONEY PEŞİNİ BIRAKMADI
Longoria’nın bu teklifle ilgilenmediğini söylemesine rağmen Clooney’nin, cep telefonu mesajları ve telefonlarla Longoria’nın peşinden koşmaya devam ettiği söyleniyor. Longoria’nın ise aktöre, tamamen bekar olana dek kendisiyle ilgilenmeyeceğini açıkça söylediği belirtiliyor.

Bu arada Clooney ve Keibler’in ayrılmasından önce Longoria, Ernesto Arguello isimli birinde aşkı buldu. Şimdi Longoria’nın, Arguello ile çok mutlu olduğunu belirten kaynak ayrıca Clooney ile Longoria’nın arasında hiçbir zaman bir ilişki yaşanmadığını da sözlerine ekledi.