İşte dünyanın en çok kazanan 5 ünlü çifti!

Cumartesi, 21 Eylül 2013 13:10

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

En çok kazanan ünlü çiftler listesini açıklayan Forbes Dergisi, Beyonce ile eşi Jay Z’nin yıllık gelirinin yaklaşık 95 milyon dolar olduğunu belirtti. Jay Z, “Watch the Throne” albümü ile platin plak kazanmış ve dünya turu çerçevesinde ABD’de verdiği her bir konserden 1,4 milyon dolar kazanmıştı. Beyonce’nin “Mrs Carter” dünya turu ise ünlü çifte gecelik 2 milyon dolar gelir getirmişti. Jay Z, müzik kariyerine ek olarak yapımcılıkla da uğraşıyor. Beyonce’un ise kendi giyim ve parfüm markaları var.

İKİNCİ SIRADA TOM BRADY VE GİSELE BUNDCHEN

Listenin ikinci sırasında Amerikan futbol oyuncusu Tom Brady ile Brezilyalı manken eşi Gisele Bundchen geliyor. Çiftin yıllık gelirinin 80 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor. Dünyanın en çok kazanan mankeni kabul edilen Gisele’in eşi Brady, geçen yıl New England Patriots ile 30 milyon dolarlık bir sözleşme imzalamıştı. Gisele ve Tom çiftini, 50 milyon dolar gelirle Hollywood’un gözde çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt izliyor.

Forbes’in ajanslar, menajerler ve yapımcılara danışarak Haziran 2012 ve Haziran 2013 arasındaki gelirlerine göre hazırladığı en çok kazanan ünlü çiftler listesi şöyle:

1- Beyonce ve Jay Z – 95 milyon dolar
2- Gisele Bundchen ve Tom Brady – 80 milyon dolar
3- Angelina Jolie ve Brad Pitt – 50 milyon dolar
4- Mila Kunis ve Ashton Kutcher – 35 milyon dolar
5- Kim Kardashian ve Kanye West – 30 milyon dolar