“İstanbul eşsiz bir şehir” Orlando Bloom Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtladı

Perşembe, 23 Mayıs 2013 15:30

Yüzüklerin Efendisi, Karayip Korsanları, Truva gibi Hollywood filmleriyle tanınan oyuncu Orlando Bloom reklam çekimi için İstanbul’da geldi.

Daha önce de İstanbul’a reklam çekimi için gelen Bloom, 5N 1K’ya konuk oldu. Programda sunucu Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtlayan Bloom, İstanbul’a gelmeden önce ne göreceği hakkında bir fikri olmadığını söyledi.

“BURADA ÇOK SICAK KARŞILANDIM”
Türkiye ve İstanbul’un çok güzel olduğunu söyleyen Bloom, “Türkiye çok güzel, İstanbul çok güzel. Diğer şehirlere gitmedim ama kültürel olarak inanılmaz zengin. Yemekler ve İngilizler için çayın tadını çıkarmak çok güzel. Çok sıcak karşılandım burada ve aynı şekilde ağırlanıyorum.” dedi.

“İSTANBUL EŞSİZ BİR ŞEHİR”
İleride tatil için Türkiye’ye gelebileceğini söyleyen Bloom, İstanbul’da olduğu için kendini çok şanslı hissettiğini ifade etti. Bloom, “En son geldiğimde İstanbul’un bazı tarihi yerlerini gördüm. İstanbul kültürel ve tarihi açıdan çok zengin bir şehir, eşsiz bir şehir. Daha önce gittiğim hiçbir yere benzemiyor, çok çok seviyorum İstanbul’u.” şeklinde konuştu.