İntikam dizisinde beklenmedik değişiklik

Salı, 13 Ağustos 2013 11:56

intikam-dizisi-dilşad-çelebi.20130813092256Türkiye’nin en çok izlenen dizisi “İntikam”da beklenmeyen değişiklik! Dizinin son bölümleri ile adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu diziden ayrılıyor…

Dilşad Çelebi’nin birinci sezonunda canlandırdığı ‘Aslı’ karakterini bundan böyle güzel oyuncu Zeynep Özder canlandıracak. Özder daha önce “Aşk ve Ceza” ve “Koyu Kırmızı” gibi başarılı dizi projelerinde yer almıştı.

Türkiye’nin reyting rekorları kıran dizisinde rol alan ünlü oyuncu oynadığı bu dondurma reklamı ile gündeme gelmişti.

Kariyerinin ilk yıllarında oynadığı bu reklam da büyük ses getirmişti.

HEM GÜZEL HEM ZEKİ

A63TKnaCMAAqwpT1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu annesi ve babası memur olduğu için Sinop, Bolu, Kocaeli, Aarhus ve İstanbul’da yaşadı. 1999 senesinde kazandığı Kocaeli Körfez Fen Lisesi’nde, evleri depremden hasar gördüğü için bir sene yatılı olarak eğitim gördü.

2002 senesinde burslu olarak kazandığı İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri bölümünü 2008 senesinde bölüm ikincisi olarak bitirdi.

HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Oyunculuğunun ilk yıllarında Timur Savcı, Tomris Giritlioğlu ve Osman Sınav gibi yapımcılarla çalışma; Şahika Tekand ve Laçin Ceylan gibi isimlerden ders alma şansını yakaladı.

Ünlü oyuncu daha sonra Gönülçelen ve Seni Bana Yazmışlar dizisinde rol aldı.Kadrosunda Cemal Hünal, Yeliz Kuvancı,Erdem Akakçe, Tuna Orhan gibi isimlerin bulunduğu Seni Bana Yazmışlar 10. bölümünde final yapılarak yayından kaldırıldı.