İngiltere’ye giderken nelere dikkat edilir?

Perşembe, 21 Şubat 2013 16:42

Dipnot.tv’nin yurt dışına çıkmak isteyenlere rehber olacak programı Green Card’da bu hafta İngiltere konuşuldu.

Ürünlerin İngiltere ile Türkiye arasındaki fiyat farklarından, kalacak yerlerin güvenliğine kadar İngiltere ile ilgili merak ettiğiniz her şeyin konuşulduğu canlı yayına, İngiltere’ye gitmeyi düşünenler ile hali hazırda uzun yıllar İngiltere’de yaşamış olanlar buluştu.

Londra’nın dünyada en pahalı kentlerden biri olduğunu söyleyen Alican Kasapoğlu, “Yemek dahil ortalama bir eğlenceye 100 Pound ödersiniz, sadece yemek yiyecekseniz 20 Pound ödeyebilirsiniz” dedi. Gece kulüplerine girişlerin ise iyi yerlerde yaklaşık 20 Pound olduğunu sözlerine ekledi.

Londra’da bir günün geçiren bir kişinin ortalama 300 kameraya takıldığının söylendiği aktaran Mehmet Doğan, bu kadar kameranın suç işlemeye meyilli olan kişileri caydırdığını, merkezden uzaklaştıkça silahlanmanın artması sebebiyle güvenliğin arttırıldığını söyledi.

Dipnot.tv canlı yayınlarına siz de katılabilir, söylemek istediklerinizi paylaşabilir, merak ettiklerini sorabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip edip, canlı yayın sırasında sitemizdeki “Canlı Yayına Katılın” butonuna tıklamak!

Hangout-Nasıl-Yapılır-yeni