İnanoğlu’na Avrupa’dan ödül

Salı, 2 Haziran 2015 12:04

TÜRKER İNANOĞLU-ERLER FİLM, RSM International’ın sponsorluğunda her yıl Avrupa’da düzenlenen “Avrupa İş Dünyası Ödülleri” 2014-2015 yılı “Ruban d’Honneur” ödülüne layık görüldü.

RSM International’ın (Avrupa’nın ileri gelen denetim-vergi-danışmanlık şirketi) sponsorluğunda 2007 yılından bu yana 11 kategoride yapılan yarışma, 3 aşamada değerlendiriliyor, ayrıca 2 aşamalı halk oylaması yapılıyor. 2014-2015 yarışmasının ilk aşamasında 33 Avrupa ülkesinden 709 şirket ve Türkiye’den de toplam 55 şirket Milli Şampiyon seçildi.

Türker İnanoğlu-Erler Film de “Milli Şampiyonlardan” birisi olarak organizasyonun ikinci yarısında kendi kurumsal hikayesini ve başarılarını EBA (European Business Awards) web sitesine bir video sunumuyla yükleyerek “Ruban d’Honneur” ödülü için Türk Sinemasının yüzüncü yılında ülkemizi temsil etti.

Avrupa iş dünyasının en büyük ödül programı olarak kabul gören “Avrupa İş Dünyası Ödülleri”nin ana prensipleri Yenilik, İş Ahlakı ve Finansal Başarı…

Bu programla Avrupa çapındaki şirketlerin mükemmeliyeti, başarılı uygulamaları ve yenilikleri fark edilip ödüllendiriliyor.

Avrupa’dan 150’nin üzerinde önde gelen şirket ve kuruluş yetkilisi, düşünce liderleri, kamu görevlileri, akademisyenler ve girişimcilerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirilen şirketlerin içinden Türker İnanoğlu-Erler Film de 55 yıllık başarılarla dolu kurumsal hikayesiyle “Ruban d’Honneur” ödülüne layık görüldü.

Erler Film’in aldığı bu ödül, RSM International’ın 2007 yılından itibaren düzenlediği organizasyonda Türk Sinemasından bir kuruma ilk kez verildi.

26 Mayıs 2015 tarihinde Londra’daki Hilton on Park Lane Hotel’de düzenlenen gala gecesinde Türker İnanoğlu- Erler Film ödülünü Mr. Adrian Tripp (CEO of the European Business Awards)’in elinden aldı.

 

IMG_2571