İkizler burcu bu sözümüz sana: Yüreğinin götürdüğü yere git! Bugün burcun ne söylüyor?

Pazartesi, 20 Mayıs 2013 09:07

ikizler_burcuDipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir 20 Mayıs Pazartesi Günü’ne ait burç yorumlarınızı sizin için değerlendirdi.

KOÇ; Daha hareketli ve bereketli bir süreç seni bekliyor,haftaya daha kararlı ve sağlam adımlarla başlıyorsun.Yeni bir çevre ve arkadaşlıklar için uygun bir zaman,üstelik aşk hayatında istediklerinin olmasına çok az kaldı.

BOĞA; Bir süredir ara verdiğin iş konularına dört elle sarılacağın zamanlardasın. Sadece sakin olmalı ve kimse üzerinde baskı kurmamayı öğrenmelisin.Ekstra gelir kaynakların çıkacak ve bunları yatırıma çevirmeyi bilmelisin.

İKİZLER; İletişim konuları oldukça ön plana çıkacak, yalnız iki kere düşünerek konuşmak yararına olacak.İş yoğunluğundan dolayı gergin olman seni biraz gerebilir,aman dikkat.Beklenmedik bir aşk,düşünmeden yüreğini açmana sebep olacak.Yüreğinin götürdüğü yere git.

YENGEÇ; Yeni planlar,yeni başlangıçlar peşindesin fakat karamsarlığından kurtulamazsan işin epey zor.Üstelik alacağın bir iş teklifi kafanı karıştıracak,25 mayıs sonrasında karar vermen yararına olacak.Flört kısmetlerinin açık olduğu bir dönem,sen yine de bir tanesini seç.

ASLAN; Uğraştığın işler yavaş yavaş netice vermeye başladı,sana düşen daha planlı hareket etmek.Ailevi konular biraz sarpa sarsa da,sakin olursan her şeyi çözmek mümkün.Maddi manevi huzuru sağlamak için,eline geçecek olan parayı iyi değerlendirmen gerekiyor.

BAŞAK; Yaptığın işler ile ön plana çıkacağın bir hafta,yinede mütevaziliği elden bırakma.Geçmişten gelen bir aşk defterini kapamalı ve yeni aşklara yelken açmalısın.Harcamalarına biraz daha dikkat etmen yararına olacak.

TERAZİ;Yarım bıraktığın işleri tamamlamak için evren senden yana olacak.Sen yeter ki enerjini doğru yerde,doğru işlere kullan. Aşk hayatında ki belirsizlikler yüzünden agresif hallerdesin,toparlanmalı ve zamana bırakmalısın.

AKREP; İkili ilişkilerinde dikkatli olmalı ve sakinliğini muhafaza etmelisin.Anlaşılan bu kez canını yakan olursa, canına okuyacaksın. Her şey olması gerektiği gibi arıza çıkarma, sorunlar düzelecek biraz çeneni tutmaya çalış sadece.

YAY; Kuruntuları bir yana bırak artık, hayatın içinde güzellikler olduğunu da hatırla ve ona göre davran. Eşin ya da sevgilinin ile aranda yaşanacak gerginliklere karşı kulağını tıkamalı ve zamana bırakmalısın.Beklenmedik kariyer fırsatları,maddi kazancının artmasına sebep olacak.

OĞLAK; Düşüncelerin havada uçuşuyor ve ne yapacağını bilemiyor gibisin. Oysa ki tek yapman gereken, sakin olmak.Silahları sen seçiyorsun artık! Nerede, ne zaman, ne yapman gerektiğine sen karar vereceksin. Uzun zamandır beklediğin aşk artık seninle olacak.

KOVA; Hayatın ile ilgili verdiğin kararların ne kadar doğru olduğunu bir kere daha anlayacaksın.Son zamanlarda uğraştığın parasal konular ve yeni projelerden olumlu sonuçlar almaya başlayacaksın.Aşk hayatında huzurlu bir döneme geçecek ve bir süredir devam eden gerginliğe son vereceksin.

BALIK;Yaşadığın olumsuzlukların etkisinden kurtulmaya başladın nihayet.Ailevi konular önem kazanırken,sorumluluklarının artması biraz canını sıksa da,her şeyi kontrol altına alacaksın. Aşk hayatında ki dinginlik yerini heyecanlı zamanlara bırakacak.

Derya DEMİR

derya@dipnot.tv