İkinci Prenses Diana vakası! Fransa bu haberi konuşuyor

Çarşamba, 22 Mayıs 2013 16:17

848464-prince-albert-and-charlene-wittstockMonaco Sarayı,  bu sefer Prens Albert’ın iki yıl önce evlendiği Charlene Wittstock’la ilgili aldatma dedikodularıyla çalkalanıyor.

İki yıl önce 75 milyon dolarlık bir törenle Monaco Prensi Albert ile evlenen Charlene Wittstock’un eşini aldattığı iddia edildi. Bir süredir eşini aldattığı hakkında haberler çıkan Wittstock, Yeni Zelandalı eski rugby oyuncusu Byron Kelleher ile tenis maçı izlerken görüntülendi. Aynı dönemde Prens Albert, Amsterdam’da kraliyet tacının devri törenine tek başına katılırken eşi Wittstock’un Güney Afrika’da olmasına dikkat çekildi.

‘Yardıma gidiyorum’

Kraliyet bu dönemde Wittstock’un Güney Afrika’da uzun süre önce planlanmış bir yardım organizasyonuna katılacağını açıklamıştı. Ancak Wittstock oyuncu Kelleher ile beraber, kendi ismini taşıyan spor vakfını ziyareti sırasında kameralara yakalandı. İkilinin fotoğrafları ilk olarak Güney Afrikalı bir magazin sitesinde görüntülendi. Ancak daha sonra Alman Bild gazetesi başta olmak üzere bir çok gazete çiftin görüntülerini ‘dedikoduların kanıtı’ olarak yayınladı. Haberle ilgili olarak Kraliyet tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı.

Tags