İki genç şairin rüyası Dipnot Tablet 102. sayısı çıktı

Cumartesi, 2 Mart 2013 13:22

kapak_hDipnot Tablet 102. Sayısı Yayında

 

Dipnot Tablet, Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği vizyonun en çok konuşulan filmi Kelebeğin Rüyası’nı bu hafta kapağına taşıdı. “Şairin Rüyası” dosyası ile Behçet Necatigil, Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu’yu yakından tanıyacaksınız.

 

Ece Eliboloğlu özel haberinde, bir çok kişi tarafından Kelebeğin Rüyası ile tanınan Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu’nun birer kelebek gibi güzel ve kısa ömürlerinin hikayesini ünlü şair Haydar Ergülen’in kaleminden aktardı.

 

 

Türkiye’nin tanıdığı bir şair  Behçet Necatigil’i öğretmen Necatigil’i  öğrencileri anlattı; Kabataş Erkek Lisesi’nden Edebiyat öğretmenleri  Behçet Necatigil’i öğrencileri  Hilmi Yavuz, Demir Özlü ve Hasan Pulur ile bu çok özel röportajı Kenan Taş gerçekleştirdi.

 

Barbaros Altuğ, “Kendine Ait Köşe”sinde, Türk Edebiyatından para kazanmayı yazdı.

 

7 ay önce Yahoo’nun CEO’luğuna getirilen Marissa Mayer, çalışanlarının keyfini kaçırdı… İldem Wilson’un haberi; “Ya Ofise Gelin, Ya Da Başka Bir İş Bulun!”

 

Victoria’s Secret’in 19′luk meleği Barbara Palvin “look” köşesinde… Yakından bakın…

 

Müge Ersin ve Selçuk Büyükbayrak, Oscar Töreni’nin en çok konuşulan kısmına mercek tuttu. Kırmızı Halınınen en şık kadınları ve erkekleri kilerdi?

 

Sosyal medya sayeseinde sosyal sorumluluklarımızı, vicdanımızı sızlatmadan üzerimizden mi atıyoruz? Zeynep İnanaoğlu, X Bey’in bir günlük sosyal medya maceraları üzerinden “Dijital Vicdanımızı” sorguladı…

 

Dijital yayıncılığın lider markası Dipnot Tablet, 102. sayısında da modadan siyasete, sanattan spora, sinemadan edebiyata dopdolu bir içerikle AppStore ve Google Play Market’te ücretsiz olarak yayında.

 

Hemen İndirin.

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ