İhsan Eliaçık: Gezi’de başörtülülerin olması bazılarını rahatsız etti

Cuma, 14 Haziran 2013 03:25

Türkiye’nin en eğlenceli interaktif sohbet programı Geyik Muhabbeti Gezi Parkı’nda yaşanan  eylemlerden dolayı  bu hafta Gezi Parkı’nda yaşananlar ele aldı.

5N1K’nın yapımcılarından Kenan Taş’ın hazırladığı Geyik Muhabbeti bu hafta  da Gezi Parkı Muhabbeti adı altında İlahiyatçı yazar İhsan Eliaçık’ı konuk etti.

Gezi parkı eylemlerinin başından beri Parkta bulunan ve eylemcilere destek veren Eliaçık süreçle ilgili ne düşünüyor ? Referandum kararı doğru mu ? Kendisine yöneltilen suçlamalara nasıl karşılıyor?

İhsan Eliaçık provakatör olduğu iddiasına sadece güldüğünü  ve asla bu türden bir yaklaşımı kabul etmediğini söyledi. Twitter’da paylaşılan bir fotoğraf için ise özür dilediğini dile getirdi. Eliaçık projenin mutlaka şu anda ertelenmesi gerektiğini  dile getirdi.

Siz de her Perşembe günü saat 22.30′da Geyik Muhabbeti’ne katılabilir, merak ettiklerinizi sorabilir veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz!

Bunun Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra, Perşembe 22.30′da paylaşacağımız linklere tıklayarak katılabilirsiniz!

GEYİK MUHABBETİ’NİN ÖNCEKİ PROGRAMLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

@esaskenan