İçten topuklu kadınlar

Çarşamba, 18 Şubat 2015 12:38

Dikeyde orta, yatayda uzundurlar. Giydikleri her şeyi üzerlerine yakıştırmakta ustadırlar. Sıradan bir tişörtü dünyanın en pahalı markasıymış gibi taşıyabilirler.

İçten topuklu kadınlar birisinin kendilerinden hoşlandığını anladıklarında sempatik sinir sisteminden yayın yapmaya başlarlar. Sisteme alınan potansiyel birleşme, menfaatlerin kasılma gücünü ve karşısındakinin kalp atım sayısını bir dakikada hesaplar, hesapladıktan hemen sonra da uygulamaya koyar. Bundan böyle yaşanacak her şey, proje dahilinde ve tastamam beklenildiği üzere gerçekleşir.

İçten topuklu kadınlar ortalama semtlerde, ortalama ailelerde, ortalama heveslere sahip olarak yetişirler. Onları bu kadar çok ortanın üzerine çıkaran tek şey içten topuklarıdır. Böylelikle attıkları her adımdan haberleri olur.

Kendilerini kontrolsüzce hareket ederken görmek imkansızdır. Anne suretini en iyi taklit eden kadın tipidir. Fiziksel özelliklerinden daha büyükçe arabaları sever, yaz-kış koyu renk oje sürerler.

Daima diyet listelerinden konuşur, sporu tavsiye eder, yürümenin faydalarından, temiz ciltten kaptırırlar. Bu kadar sağlıklı yaşam uzmanı olmalarına karşın hiç zayıflayamamalarını yine sempatik sinir sistemiyle görünmez kılabilirler.

Hayvan severlik onların sosyal zekalarına adeta kazınmıştır. Sırf bunu kanıtlamak için lüks barınaklara aylık ya da yıllık yardımlarda bulunur, bazen de hızını alamayıp “insan yerine hayvan sever” olurlar.

Hazırlayan: FUNDA MENTALOĞLU

Yazının devamı için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play