Hürrem Sultan kaçtı, senaryo değişiyor! Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem krizi büyüyor!

Pazar, 26 Mayıs 2013 16:26

hurrem-sultan-dizilerin-suresinden-sikayetci-11947‘Tükenmişlik Sendromu’ tedavisi gördüğünü söyleyerek gittiği Berlin’den dönmeyen ve çekimlere katılamayan Meryem Uzerli, yapımcıların telefonlarına çıkmayarak arayanlarla babasını konuşturuyor.

Habertürk gazetesinin haberine göre 12 bin 500 Euro olan bölüm başı ücretine yapılan zammı beğenmeyen Uzerli’nin hastalığını bahane ettiği iddia ediliyor.

UZERLİ İLE YOLLAR AYRILIYOR

Yapımcı Timur Savcı’nın yeni sezon anlaşmasına imza atmayan ve dizinin yurtdışı satışlarından da pay isteyen Meryem Uzerli’yle yolları ayıracağı konuşuluyor.

SENARYO DEĞİŞİYOR

Bu arada Uzerli’nin uzun süre dönmemesi halinde dizinin senaryosunda da değişiklik yapılacak. Senaryoda Hürrem Sultan birkaç haftalığına, Şehzade Mehmet’in yanına Amasya sancağına gönderilecek.

Meryem Uzerli, bölüm başı ücreti olarak 12 bin 500 Euro alıyor. Bunun dışında yapım şirketi Uzerli’nin İstanbul’daki tüm konuklama ve yaşam giderlerini karşılıyor. Ücreti yaklaşık 40 bin liraya gelen güzel oyuncunun 60 bin lira alan Halit Ergenç’le aynı parayı istediği söyleniyor.