Hollywood burada takılıyor: Chateau Marmont

Pazartesi, 7 Temmuz 2014 17:14

Hollywood’a yolunuz düşerse Los Angeles Sunset Bulvarı’ndaki Chateau Marmont Oteli’ne mutlaka uğrayın. Zira dünyaca ünlü Hoolywood yıldızlarını arka arkaya görebilirsiniz.

Hollywood, Kaliforniya’da yer alan bu butik otel, 1927 yılında kale biçiminde tasarlanmış olup bahçelerle çevrilidir. Otelde etrafı yeşillikler ile kaplı ısıtmalı bir açık yüzme havuzu bulunuyor. Odalarda 106 cm düz ekran TV’ler mevcut olup, odaların çoğu çevredeki bahçelerin manzarasını sahip.

chateau_barBar Marmont’ta her biri yerel ürünlerle hazırlanan yemekler ile içecekler ve kokteyller servis ediliyor. Aynı zamanda otelin restoranında Avrupa yemeklerini de tadabilirsiniz. Asıl önemlisi 85 yıldır bu restoran ve barların Hollywood’un can damarı olması. Ünlüler öğle, akşam yemekleri ve özel partiler için burada buluşuyor. Birçok moda ve film çekimleri burada yapılıyor.

chateau-marmont-terrace_TAHollywood Bulvarı (Walk of Fame), Chateau Marmont Hotel’e 3 km. mesafede bulunuyor. Otel, Grauman’s Chinese Theatre’a 2,8 km, Universal Studios’a ise 9,8 km uzaklıkta. Yaz için Los Angelas’a gidecekler olanlar, otelde kalamayacak dahi olsanız bar ve restoranına uğramadan dönmeyin. Tavsiye edilir

luxe_chateau_marmont_los_angeles_pool_hotel_88_745
Yazının tamamı için:   

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play