‘HOCA İş Başında’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 180. sayısı çıktı

Cuma, 29 Ağustos 2014 15:53

Dipnot Tablet’in 180. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘HOCA İş Başında’ kapağı ile çıktı.

Kapak_vRecep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olarak Köşk’e çıkması ile Ak Parti Genel Başkanı olan Ahmet Davutoğlu Türkiye’nin yeni Başbakan’ı oldu. Peki, Ahmet Davutoğlu kim? Abdurrahim Boynukalın, ‘Taşkentli Yörük Ahmet Hoca’ yazısında Ahmet Davutoğlu’nun hayatını Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Kalebodur ile Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Ünlü tasarımcı Richard Clarkson’un yeni ürünü: The Cloud, SALT’ta 5 Eylül’de başlayacak olan, Yazlık: Şehirlinin Kolonisi sergisine dair tüm detaylar Kalebodur’la Mimarlık’ta bu hafta Dipnot Tablet’te… Haftanın Mimarı köşesinin bu haftaki konuğu olan Yeşi Hatırlı’nın eserleri ve hayatına dair her şey Dipnot Tablet 180. sayıda…

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, bu sene 71. kez düzenlenecek olan Venedik Film Festivali’ne dair tüm detayları ve fimleri Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

Irak’ta ve Suriye’de katliamlar yapan IŞİD’e Türkiye’den birçok kişinin katıldığı ortaya çıktı. Peki Türkiye’den IŞİD’e neden böyle bir katılım var? Ali Mendillioğlu, IŞİD’e katılımın çok fazla olduğu bir mahalleye gitti ve oradaki durumu Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, çiftler arasında en yaygın problem olan ‘kıskanmak’ durumunu Dipnot Tablet için yazdı. Kıskanarak neleri kaçıyorsunuz? Bu yazıyı mutlaka okuyun!

Türkiye yeni güzellerini seçti. İzmir’de Türkiye’nin en güzel bay ve bayan adayları ile kampta olan Barış Çunguroğlu ‘güzellerin’ dünyasını Dipnot Tablet için kaleme aldı. Her güzelliğin bir bedeli var mı? Dipnot Tablet 180. sayıda…

Çiftler kısa ayrılıkların ardından muhteşem sekslerle tekrar barışırlar. Peki, bu ne anlama gelir? Funda Mentaloğlu, erkeklerin ve kadınların ayrılık sonrası evrelerini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Gizem Merve Kaboğlu, yeni sezonun iddialı işlerinden biri olan Reaksiyon’u Dipnot Tablet için yazdı.

İster yeni taşınmış olun, isterseniz de uzun süredir aynı evde yaşıyor olun, evi temizletmek her zaman problem olmuştur. Göksan Kadayıfçı, temizlikçiler ile temizlikçi arayanları buluşturan EveBiriLazim.com’u Dipnot Tablet için yazdı.

Sertaç Aktan, Hırvatistan’ın saklı Cennet’i Dubrovnik’i Dipnot Tablet için gezdi ve kaleme aldı. Dubrovnik rehberini kaçırmayın!

Wired dergisine çok özel bir röportaj veren Edward Snowden yine dünyayı sarsacak gizli bilgileri paylaştı. Kara Kutu Edward Snowden bu sefer neler anlattı? İldem Wilson Dipnot Tablet için yazdı.

Efsane filmlerinin yanı sıra reklamlarla da karşımıza çıkan Şener Şen’in portresini Selin Babacan Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Yunanistan denilince akıllara eğlence ve plajlar gelse de Yunanistan’ın eşsiz restoranlarını unutmamak gerek. Serdar Dinler Eşsiz Yunan Lokantaları’nı Dipnot Tablet için yazdı.

66. Emmy Ödül törenine ‘kırmızı’ damgasını vurdu. Yağmur Bilmez kırmızı halının enlerini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Ak Parti yeni Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu kim? 10 Soruda Davutoğlu köşesine mutlaka göz atın!

Spor yapanlara özel besleneme önerileri bu hafta Dipnot Tablet 180. sayıda… Cenk Özyılmaz’ın kaleminden…

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Güneşin Okşadığı Kokular Ülkesi: Mauritius Adası’na götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 180. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play