‘HOCA İş Başında?’ kapağı ile Dipnot Cep’in 180. sayısı çıktı

Pazartesi, 1 Eylül 2014 18:29

Dipnot Cep’in 180. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘HOCA İş Başında’  kapağı ile çıktı.

Kapak_vRecep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olarak Köşk’e çıkması ile AK Parti Genel Başkanı olan Ahmet Davutoğlu Türkiye’nin yeni Başbakan’ı oldu. Peki, Ahmet Davutoğlu kim? Abdurrahim Boynukalın, ‘Taşkentli Yörük Ahmet Hoca’ yazısında Ahmet Davutoğlu’nun hayatını Dipnot Cep için kaleme aldı.

Efsane filmlerinin yanı sıra reklamlarla da karşımıza çıkan Şener Şen’in portresini Selin Babacan Dipnot Cep için kaleme aldı.

Yunanistan denilince akıllara eğlence ve plajlar gelse de Yunanistan’ın eşsiz restoranlarını unutmamak gerek. Serdar Dinler Eşsiz Yunan Lokantaları’nı Dipnot Cep için yazdı.

Çiftler kısa ayrılıkların ardından muhteşem sekslerle tekrar barışırlar. Peki, bu ne anlama gelir? Funda Mentaloğlu, erkeklerin ve kadınların ayrılık sonrası evrelerini Dipnot  Cep için kaleme aldı.

AK Parti yeni Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu kim? 10 Soruda Davutoğlu köşesine mutlaka göz atın!

Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, çiftler arasında en yaygın problem olan ‘kıskanmak’ durumunu Dipnot Cep için yazdı. Kıskanarak neleri kaçıyorsunuz? Bu yazıyı mutlaka okuyun!

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Güneşin Okşadığı Kokular Ülkesi: Mauritius Adası’na götürüyoruz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep’in 180. sayısını indirmek için:
iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINGet-it-on-Google-Play