‘HİDO Dipnot’a Konuştu’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 190. sayısı çıktı

Cuma, 7 Kasım 2014 14:27

Dipnot Tablet’in 190. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘HİDO Dipnot’a Konuştu: Fenerbahçe Forması Giyeceğim’ kapağı ile çıktı.

unnamed

Cengizhan Çelik, NBA Yıldızı Hidayet Türkoğlu ile Dipnot tablet için konuştu. Hido’nun çok özel açıklamaları 190.sayıda. Bu söyleşi kaçmaz!

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, yılın en iddialı fimlerinden Christopher Nolan’ın yeni filmi Yıldızlararası (Interstellar) filmini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Kalebodur’la Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Amsterdam’da diğer otellere hiç benzemeyen bir otel, Sanatçı Miguel Chevalier’ın sihirli halısı ve haftanın mimarı köşesinde ise Mimar Mehmet Soylu’nun işleri 190. sayıda…

Ali Mendillioğlu, Ehli Sünnet TV’yi trolleyen Harun El Ercani Hoca’nın Müridi Ali Sarı ile trolleme hikayesini Dipnot için konuştu.

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın… Bu hafta Vedat Özdemiroğlu’nun yeni kitabı Bebek Kafası üzerine keyifli bir söyleşi var. KitapMüzik bu hafta kaçmaz!

Barış Çunguroğlu, ayakkabı seçimini ve ayak sağlığını Dipnot Tablet için yazdı.

Dünyanın en eski ikinci mesleği olan sekreterliği Funda Mentaloğlu Dipnot Tablet için yazdı.

Gizem Merve Kaboğlu, Ezel, Uçurum, 20 Dakika, Suskunlar gibi dizilerin senaristleri Kerem Deren ve Pınar Bulut ile yeni sezon işlerini Dipnot Tablet için konuştu.

Geleceğe Dönüş filmindeki Marty Mcfly’ın kullandığı uçan kaykay gerçek oldu. Göksan Kadayıfçı uçan kaykayları Dipnot Tablet için araştırdı.

Kış geldi, spor faaliyetlerimiz durdu. Peki bunun için ne yapmalı? Cenk Özyılmaz kış mevsiminde yapılacak sporları ve diyetleri Dipnot Tablet için kaleme aldı.

En son Rumeli Feneri’nde 25 mülteci hayatıbu kaybetti. Mültecilerin umudu mı ölüme mi yolculuk ettiklerini Ayşe Irmak Şen Dipnot Tablet için araştırdı.

İngiltere’de Tower of London’ın bahçesinde sergilenen kan kırmızı gelincikler Londra’yı karıştırdı. İldem Wilson olayın detaylarını ve bilinmeyenleri Dipnot Tablet için yazdı.

Yağmur Bilmez, Modanın Zamane Kraliçesi Cara Delevingne’ı ve hayatını Dipnot Tablet için yazdı.

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta Geceleri Yaşayan Şehir Beyrut’a götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

LookCloser köşemizde bu hafta karşı koyamayacağınız bir yakışıklı Sean O’Pry var.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 190. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play