‘Her Şeyleri Var Eksik Olan Ne?’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 178. sayısı çıktı

Cuma, 15 Ağustos 2014 16:08

Dipnot Tablet’in 178. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘ Ölü Ozanlar Derneği – Her Şeyleri Var Eksik Olan Ne?’ kapağı ile çıktı.

178_Kapak_vTürkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan efsane aktör Robin Williams’ın hayatını, filmlerini ve hazin ölümünü Dipnot Tablet için yazdı. Efsaneye veda ederken bu yazıyı okumayı kaçırmayın!

Robin Williams’ın hayatına son vermesi tüm dünyayı şaşırttı. Yüzümüzde her zaman bir gülümseme bırakan efsane oyuncunun aramızdan ayrılmasını French Oje kaleme aldı ve sordu: Neden İntihar Canısı?

Ünlülerin intihar etmeleri normal mi? Başarılı ve hayat dolu gözüken ünlü isimler neden intihar ediyor sorularını sorularını Psikiyatrist Prof. Dr. Kemal Sayar ile konuştuk.

Kalebodur ile Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Dünyanın ilk bisiklet şehri Kopenhag’da bisikletlere özel olarak yapılan köprü ve Japon tasarımcılar Masakazu Shirane ve Saya Miyazaki’nin Kaleydoskop Tüneli Kalebodur’la Mimarlık’ta sizleri bekliyor. Haftanın Mimarı köşesinin bu haftaki konuğu olan Gül Güven’in eserleri ve hayatına dair her şey Dipnot Tablet’te…

Aşkım Kapışmak, evli çiftlerin problemlerine biraz daha yakından bakarak ‘Kadınlar evlendikten sonra kocalarını nasıl sustururlar?’ sorusunun yanıtlarını Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Türkiye’de atların ruhunu anlayan, onları eğitebilen ve atlı akrobasi yapan kişilerin başında gelen Janbi Ceylan’ın çok özel gösterisi ve atların dünyasına dair herşey Dipnot Tablet’te.. Atlara Fısıldayan Adam’ın bu özel gösterisini kaçırmayın!!

Gizem Kaboğlu, bu hafta, Ekranın Hulusi Kentmen’i olan Ahmet Mümtaz Taylan portresini Dipnot Tablet için kaleme aldı. Ahmet Mümtaz Taylan’a dair herşey bu hafta Dipnot Tablet 178. sayıda…

Bir fil yolda duran bir arabaya saldırırsa ne olur? Elbette reklam. Selin Babacan  Volkswagen’in reklam filmlerini Dipnot Tablet için araştırdı.

Barış Çunguroğlu, hayatımızda spora ne kadar yer ayırdığımızı, sporsuz bir yaşamın hayatımızdaki etkilerini kaleme aldı.

Türkiye’de yaklaşık 14 bin civarında devlet korumasında olup yurt ve yuvalarda kalan çocuk mevcut. Bu çocukların sağlıklı gelişebilmeleri için bir aile ortamına ihtiyaçları var. İstanbul Koruyucu Aile Derneği ile ‘koruyucu aile’ nedir ve nasıl olunur? sorularını Dipnot Tablet için konuştuk.

Akıllı telefon sahiplerinin en büyük sorunlarından biri telefona devamlı yeni güncellemelerin gelmesidir. Göksan Kadayıfçı bu soruna bir çözüm getiren Google’un Modüler Telefon’u Project Ara’yı inceledi ve Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Kim Kardashian’ı konuşmamız için artık yeni bir sebebimiz var. Kardashian’ın yeni uygulama oyunu eğlenceli bir Hollywood deneyimini ayağınıza getiriyor. O oyun ve Kardashian’a dair herşey 178. sayıda…

Robin Williams’ın ölümü bütün dünyayı şaşırttı. Peki, şimdiye kadar kendi hayatına kıyan ünlüler kimler? Renkli Dünyanın Kayan Yıldızları listesine mutlaka göz atın!

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

Yazın ne okuyalım diye düşünüyorsanız, Hilmi Yavuz’in Dipnot Tablet okurları için önerdiği Yazın Okunması Gereken 5 Kitap listesine mutlaka göz atın!

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Gaudi’nin Dokunduğu Şehir: Barcelona’ya götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 178. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play