‘Her Şeyleri Var Eksik Olan Ne?’ kapağı ile Dipnot Cep’in 178. sayısı çıktı

Salı, 19 Ağustos 2014 09:44

Dipnot Cep’in 178. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘Ölü Ozanlar Derneği – Her Şeyleri Var Eksik Olan Ne?’  kapağı ile çıktı.

Kapak_v

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan efsane aktör Robin Williams’ın hayatını, filmlerini ve hazin ölümünü Dipnot Cep için yazdı. Efsaneye veda ederken bu yazıyı okumayı kaçırmayın!

Aşkım Kapışmak, evli çiftlerin problemlerine biraz daha yakından bakarak ‘Kadınlar evlendikten sonra kocalarını nasıl sustururlar?’ sorusunun yanıtlarını Dipnot Cep için kaleme aldı.

Türkiye’de atların ruhunu anlayan, onları eğitebilen ve atlı akrobasi yapan kişilerin başında gelen Janbi Ceylan’ın çok özel gösterisi ve atların dünyasına dair herşey Dipnot Cep’te… Atlara Fısıldayan Adam’ın bu özel gösterisini kaçırmayın!!

Robin Williams’ın ölümü bütün dünyayı şaşırttı. Peki, şimdiye kadar kendi hayatını sonlandıran ünlüler kimler? Renkli Dünyanın Kayan Yıldızları listesine mutlaka göz atın!

Beşiktaş’ın efsane başkanı Süleyman Seba sonsuzluğa uğurlandı. Cem Pelister bir efsane olan dava adamı Süleyman Seba’yı Dipnot Cep için kaleme aldı.

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Gaudi’nin Dokunduğu Şehir: Barcelona’ya götürüyoruz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep’in 178. sayısını indirmek için:
iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
available-on-the-app-store 

ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Get-it-on-Google-Play