Her şey annem için…

Pazartesi, 6 Mayıs 2013 15:02

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

Şişli Belediyesi’nin katkılarıyla Sinpa A.Ş tarafından düzenlenen “Her şey Annem İçin -Annem için her şey Nişantaşı Sanat Parkında” etkinliği, Nişantaşı Sanat Parkı’nda 10 – 11- 12 Mayıs tarihlerinde 3 gün boyunca gerçekleştirilecek.

Sinpa A.Ş. Yöneticisi Ayşe Zorlu, “Doğa ve temiz hava ile içiçe geçen bir bahar etkinliği yaratıp, Anneler Günü gibi geniş katılımlı bir kutlama ve alışveriş olgusuna farklı bir açılım, ferahlatıcı bir alternatif getirmeyi amaçladık. Bu etkinliği, alışveriş kadar, güzel bir parkta temiz hava alarak ferah ferah dolaşmanın da hem annelere, hem de onların sevgili evlatlarına ayrı bir armağan olduğu düşüncesinden hareketle tasarladık.” diyor ve AVM kültürünün tüm alışveriş hayatını etkilediği günümüz İstanbul’unda “ferah”, yeşillik ve “açıkhava”lı bir alışveriş deneyiminin keyiflerini vurguluyor.

Etkinlik boyunca annesine bir armağan almak isteyen, ya da kendi ürünleri veya eserleri ile etkinliğe katılacak herkes, 50-100 yıllık ağaçlar altında, yeşillikler içinde doğal ve güzel bir satış, alışveriş, gezinti ve rekreasyon mekanının dinlendirici ortamında yaşayacak.

Daha önceki yıllarda da gerçekleşen bu etkinlikte, binlerce Şişlili uzun saatler geçiriyor. Bu sene tanıtıma yapılan vurgu sayesinde trafiğin daha da artacağı düşünülüyor. İlgi ve çekimi arttırmak için özellikle Sosyal Medya alanında ilginç iletişim ve farkındalık çalışmaları yapılıyor. “Bu Kitap Bu Park Bankında Okunur” mini iletişim projesi, bu tür “viral” potansiyelli sosyal medya projelerine bir örnek olarak verilebilir.

Hediyelik eşya, küçük ölçekli trikotaj, seramik, kil ve ahşap çalışmalar, kitap, el sanatları ürünleri vb. nin alıcılara sunulduğu “Annem İçin Herşey” Etkinliği, spor ve meditasyon paketleri vb. hizmet paket ve programları gibi sağlık ürünlerinin de “doğal” ortamlarında sergilendiği bir etkinlik olacak.