“Hepimiz Oradaydık Be Gözüm” kapağıyla Dipnot Tablet’in 140. sayısı çıktı!

Cuma, 22 Kasım 2013 15:28

Dipnot Tablet derginin kapağında bu hafta Ahmet Kaya yer alıyor. Ali Mendillioğlu, Ahmet Kaya’nın 1999 yılında Magazin Gazetecileri Derneği’nin gecesinde yaşadığı saldırının o atmosferini anlatıyor ve “Hepimiz oradaydık” diyor.

Ankara kulisi yazarı Doğu Egesoy Ak Parti ile Gülen Hareketi arasındaki ‘görünmeyen’ savaşı yazdı. Dershane tartışması üzerinden çekişme yaşanırken Emniyet’te yaşanan güç mücadesini, görevinden alınan şube müdürlerinin görevlerine nasıl döndüğünü yazıyor: Şube müdürleri görevine döndü, ama giriş-çıkış kartı verilmedi. Müdürler Genel Müdürlük’te öyle dolaşıyor!

Wings ile Madrid elinizin altında. Nerede kalınır, nerede yenir, gece nere gidilir? Hepsi Dipnot Tablet’in Wings köşesinde

“Aha Honey!” Bu klip geçtiğimiz günlerde sosyal medyada deprem yarattı. Kanye West ne yaptın sen?

Nazlıcan Yöney bu hafta varoluşçu düşüncenin gündelik yaşama etkilerinden girdi, Jim Holt’un “Dünya Neden Var?” kitabından çıktı. Bu hafta Dipnot Yaşam’da

Dipnot Galeri’de dünyaca ünlü markaların tasarımcıları nasıl logolaştırıldı? Bakmadan geçemiyeceksiniz.

Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Arıkan Dört Köşe’de bu hafta “Açlık Oyunları”nı yazdı. Ali Arıkan’ın gösterimdeki filmleri puanladığı yıldız tablosuna bakmadan sinema bileti almayın.

Bir alkoliğin kurtuluş hikayesini Tarhan Gürhan’ın röportajında okuyunun: “Huzur’la kafayı buluyorum”

“Genç Eşcinseller rahatsız”: Eşcinsellerin birbirleri ile iletişimi sağlayan internet siteleri tek tek kapatılıyor. Grindr’in kapatılmasını ve kullanıcıların yaşadıkları maduriyeti bu isimsiz yazıda okuyun.

 

Hepsi ve daha fazlası Dipnot Tablet’in 140. sayısında.

iPad’inize ücretsiz indirmek için;

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ

Android tabanlı tabletinize ücretsiz indirmek için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.dipnot.dergi&hl=tr

 

 

Tags