“Hani ne oldu Alper?” Potuk’un Fenerbahçe’ye gidişi Terim’i üzdü

Perşembe, 23 Mayıs 2013 17:30

400_952192315519a03f9dec9aFatih Terim, Alper Potuk’un Fenerbahçe’ye kaptırılmasına çok kızdı.

Son iki günde yaşanan gelişmeler G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim’i derinden etkiledi. Peki neydi bu gelişmeler? Birincisi; Başkan Ünal Aysal’ın yönetim kurulunu değiştirmek için seçimli olağanüstü genel kurul kararı alması. Bu, Fatih Terim’e yakın olan isimlerin tasfiye edileceği şeklinde yorumlandı. İkincisi, G.Saray’ın görüşmelere başlandığını borsaya bildirdiği ve transferini cepte gördüğü Alper Potuk’un F.Bahçe’ye gidişi.

İKİ GELİŞME MORALİNİ BOZDU
İşte bu iki şok gelişme Terim’in moralini bozdu. Öyle ki, yönetici Abdurrahim Albayrak’ın ev sahipliğini yaptığı Altur’daki şampiyonluk yemeğinin 1 numaralı konusu, elden kaçırılan Alper Potuk’tu. Yılın transfer çalımını yiyen G.Saray’ın şampiyonluk yemeğinde tüm gözler Fatih Terim’in üzerindeydi. Ancak, İmparator’un morali bozuktu.

“HANİ NE OLDU ALPER?”
Öncki günkü iki gelişme nedeniyle de üzgün olan Terim’le Abdurrahim Albayrak arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Fatih Terim, bu transferle yakından ilgilenen Abdurrahim Albayrak’a sordu: “Hani ne oldu Alper?” Abdurrahim Albayrak, “Hocam, sözleşmesi cebimde. Henüz bitmedi” karşılığını verince İmparator, sitemkâr bir tavır takınıp “Elimizden kaptılar” dercesine elini salladı. (Akşam)