Hangi ülkede İngilizce öğrenilebilir?

Cuma, 8 Şubat 2013 16:17

Dipnot.tv canlı yayınlarından “Green Card”da yurt dışı dil eğitimine dair tüm merak ettikleriniz cevap buldu.

Yolculuk masraflarının ABD ve Kanada için çok yüksek olduğunu, Malta veya İngiltere’nin kısa vadede daha iyi alternatifler oluşturduğunu söyleyen Mehmet Doğan, “Uzun süreli kalacaklara oda kiralamalarını, aksi halde okulların yurtlarını kullanmalarını tavsiye ederim” dedi. Doğan, okul yurtlarının daha güvenli ancak daha pahalı olduğunu da sözlerine ekledi.

Yurt dışına gidip, dil eğitimi alacakların aracı firmaları kullanabileceğini ancak bu firmalara ücret ödenmeyebileceğini anlatan Doğan, “Aracı şirketler, komisyonlarını anlaştıkları şirketten alıyorlar. Bazı şirketler, öğrencilerin parasını almak için verdikleri hizmetin ücretini öğrencilerden tahsis edebiliyor” dedi.

Green Card canlı yayınına siz de katılabilir, öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Cuma günleri saat 17.00′de Dipnot.tv canlı yayınına bekliyoruz.

Dipnot.tv’nin canlı yayınlarına katılıp merak ettiklerini sormak, eklemek istediklerinizi söylemek için Google Plus hesabımızı takip edin ve yayın sırasında paylaşacağımız linke tıklayın ve canlı yayına katılın.