Hande Kazanova, burçların koltuk tasarımlarını Dipnot’a anlattı

Pazartesi, 13 Mayıs 2013 23:48

Her burcun ayrı bir beğeniye sahip olduğunu belirten astrolog Hande Kazanova, burçlarla tasarım tercihleri arasındaki ilişkiyi vurgularken: “Koçlar hareketli, enerjik ve rekabetçi yaşam tarzlarını sarı ile yansıtırken Boğaları pastel tonlar dinginleştiriyor. Metal objeleri ve sarı tonları seven İkizlerin yanı sıra Yengeçler çiçekli desenler ve yumuşak tonları tercih ediyor. Başaklar sadelikten yanayken, Teraziler rengin her tonunu kullanıyor. Zevk düşkünü Akreplerin yanı sıra Yaylar, egzotik ürünleri istiyor. Oğlaklar, orijinal ve yenilik seven Kovalara göre daha klasik chesterfield tarzı koltuklardan hoşlanıyor. Gösteriş ve ihtişam peşindeki Aslanların aksine Balıklar deniz temalarından vazgeçmiyor” diyor.

Altıncı Cadde’nin deneyimi, Hande Kazanova & Jo Supara imzasını taşıyan bu çok özel koleksiyonu görmek inanılmaz keyif verecek.

Ayrıca 25 Mayıs’ta ki parçalı ay tutulmasından korkmak yerine, her şeyin farkına varıp hesaplaşmak yararımıza olacak diyor.

Siz de her Pazartesi saat 21.00′da Dipnot Astroloji Yazarı Derya Demir’in moderatörlüğünde gerçekleşen Gökyüzü Halleri programına katılabilir, merak ettiklerinizi sorabilir veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken Pazartesi akşam saat 21.00′de Facebook, Twitter ve Google Plus sayfalarımızdan yayınlayacağımız linke, Google Plus hesabınız açıkken tıklamak!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay