Halil Sezai Beyaz Show’da isyan etti: Yetti artık

Cumartesi, 9 Şubat 2013 12:00

http://www.youtube.com/watch?v=-VSxIM-7gRA

Son dönemlerin isyankar şarkılarıyla dikkat çeken fenomen sanatçılarından Halil Sezai Beyaz Show’un dün geceki konuğu oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Beyazıt Öztürk ‘ ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta, “Mutlu Aile Defteri” filminin başrol oyuncuları İlker Aksum ve Filiz Ahmet, müzik dünyasının iki güçlü ve başarılı ismi Halil Sezai ve Linet, nefis sahnesi ve muhteşem performansıyla Ali Altay ile Galatasaray ‘ ın yeni transferi Sneijder’in eşi, oyuncu- model – tv sunucusu Yolanthe Sneijder konuk oldu.

BEĞENİ TOPLAYAN OYUNCULUK
Beyaz’ın geçtiğimiz hafta ünlü popçu Sıla ile hazırladığı skecin ardından bu bölümde de Halil Sezai ile birlikte çekilen skec programın ilgi toplayan bölümlerinden biri oldu. Skeçte Halil Sezai, isyankar şarkıların sebebini tek kız arkadaşı olmasına bağlarken değişmek isteyen ve bunu isyan ederek açıklayan genci canlandırıyor. Programın başında ise Halil Sezai “Tarihte bastırılmamış tek isyanın sahibi” olarak tanıtılıyor. Halil Sezai, kendisi için hazırlanan skeçte sergilediği oyunculuk ile izleyenleri hayran bıraktı. Halil Sezai’nin bitmek bilmeyen isyanının nedenini öğrenmeye çalışan muhabir ve Beyaz ile Halil Sezai’nin diyalogları kırdı geçirdi.