Haftaya başlamadan önce burcunuzu okuyun!

Pazartesi, 25 Mart 2013 09:51

burcuvurkac_ileri_duzey_astroloji_egitimiDipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor…

KOÇ; Tüm yaşanan aksaklıkların geçici olduğunu düşün ve sakın inancını kaybetme. Her zaman ki gibi sakinliği elden bırakma ve planlı hareket et. Kalbinin götürdüğü yere giderken tedbiri elden bırakma. Olumlu düşünmeye başlamaman için hiçbir sebep yok, sana iyi gelecek şeyleri yapmak enerjinin açılmasına sebep oluyor. Üretkenliği değerlendirmeli ve adından söz ettirmelisin, mücadele senin zaferinle sonuçlanacak.

BOĞA; Olaylar karşısında sakin tavrını kaybetmemeli ve karşındaki insanlara biraz daha hoşgörülü olmalısın. Sevdiğin kişiyle aranda geçen tartışmalar yerini huzurlu bir ortama bırakıyor. Birbirinizi daha iyi anlama eğiliminde olacaksınız. Yeni başladığın iş ile ilgili çok gerçekçi planların var ve bu seni başarıya taşıyacak.

İKİZLER; Yaşadığın ilişki seni strese sokmuş. Bundan kurtulmak için olumsuz düşüncelerinden kurtulman ve eski alışkanlıklarından tamamen vazgeçmen gerekiyor. İşinde yaşadığın sorunların üzerine gidip onları çözmeye çalışmaktansa olayları akışına bırakmakta fayda var.

YENGEÇ; Yeni bir ilişkiye başlıyorsan, bunun için kendine zaman tanımaya çalış. Beraberliğin gelişimi için acele etmemelisin biraz daha sabır. İş yerinde yaşanan gerilimlerden uzak durmaya çalışmalı ve çok fazla konuşmamaya özene göstermemelisin. Sağlığına dikkat.

ASLAN; Daha planlı hareket etmeli iş ve sağlık konularında tedbiri elden bırakmamalısın. Gereksiz tartışmalardan uzak durmalı, yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek için konuştuklarına dikkat etmelisin. Sevgilin ya da eşinle yapacağın gereksiz tartışmalardan uzak dur. Unutma ailen senden ilgi bekliyor.

BAŞAK; Her şeyi biliyorum demekten artık vazgeç, yoksa ummadığın insanlarla da tartışman olası. İş konuların da bu hafta ekstra tedbirli olman lazım. Yoksa parasal kayıp yaşaman mümkün. Aşk konusunda şu sıralar pek bir şey yapmasan iyi olur, ne istediğini sende bilmiyorsun.

TERAZİ; Söylemek istediklerini dile getirip, masaya yumruğunu vurman gereken bir haftadasın. İş ve özel hayatında istediğin düzeni ve huzuru sağlamak için yakın dostlarından fikir almalı ve kararlılıkla yoluna devam etmelisin.

AKREP; Yine istediklerin olmadı yerinde sayıyorsun diye düşünüyorsun değil mi. Ama bu kez yanıldın! Gökyüzünün etkileri bu sefer bambaşka.. O ruhsal bunalımlar bitecek kendine geleceksin, nefes alacaksın daha ne deyim. Gökyüzü ile inatlaşma, o sana neyi ne zaman vereceğini çok iyi biliyor. Gözlerin aşk’a gülecek ve iş hayatında rekabet dolu zamanlar geliyor hazırlıklı ol.

YAY; Olup bitenleri ve yaşananları anlamakta oldukça zorlanıyorken ruhsal olarak kendini güçsüz hissedebilirsin. Lakin zaman inancını kaybetmeden önüne bakma ve kaybettiklerini geriye alma zamanı. İnat damarının kabarması hayatında ilk kez işine yarayacak diyebiliriz. Parasal konular da Robin Hood modeli çizmekten vazgeçmenin zamanı geldi sanırım.

OĞLAK; Kariyer yapma ve iş konusunda istediklerini yaparak toplumdaki yerini daha da bir sağlamlaştıracaksın. Her kesimden herkes tarafından fark edileceksin buda son derece hoşuna gidecek. Bundan sonra senin için sihirli sözcükler çalışkanlık, istikrar ve başarı olacak. Hayatının en profesyonel zamanları başlıyor.

KOVA; Ortaklık ve parasal yeni kaynakların bulunması senin için bu sıralarda oldukça önemli olacak. Gerekli olan araştırmaları düzgün yaparsan eski standartına kavuşacaksın diyebiliriz. Ama zaman tasarruf zamanı ayağını yorganına göre uzatman lazım, yoksa eski sıkıntılı zamanlarına döner ve feraha çıkma zamanın ertelenir. Düşündüklerini uygulayabileceğin verimli zamanlar seninle.

BALIK; Yeni insanlar ve yeni bir çevre seni bekliyor, yapman gereken tek şey hedefe odaklanman ve fikirlerin oynaşmada uygulamaya geçmen. Bolluk, bereket sana sunuldu gör ve kafanı gereksiz şeylere takıp enerjini yanlış yerlerde kullanma. Para kazanmak için iyi fırsatlar geliyor.Aşk konusunda da şansın yaver gidecek.

derya@dipnot.tv