Güne başlamadan önce bu haberi okuyun!

Pazartesi, 18 Mart 2013 08:46
horoscope-image

Dipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için değerlendirdi… İşte 18 Mart Pazartesi Günü’ne ait burç yorumları

KOÇ; Çalıştın çabaladın ve o büyük hedeflerine bu hafta itibariyle ulaşmak için uygun fırsatları yakaladın. Planlı programlı olmalı ve karalarından vazgeçmemelisin. Aşk konularını kafanı karıştırsa da sakin olmaya çalış.

BOĞA; Duygu sömürüsü ile karşılaşacağın bugünde kararlı ve dik durmalısın. Sevgilin ya da eşinle olan ilişkin belli düzene girerken, yanlış anlaşılmalar olabilir. Özellikle bu hafta iletişim olaylarında daha özenli olmalısın.

İKİZLER; Zihnin o kadar dolu ki bugün kendini dinlendirmeli ve hayata pozitif olmalısın. Partnerindeki duygu karışıklıkları seni yorsa da, bunu böyle kabullenmelisin yoksa tartışmasız bir günün geçmez. Biraz zaman tanı, kendine de ona da.

YENGEÇ; Aile içi gerilimlerden uzak durmalı ve kendine ait çizdiğin yolda devam etmelisin. Kimsenin gönlünü hoş edemezsin unutma. Parasal konularda ise, gelir ile gider arasındaki dengeyi kurman lazım İş hayatında günü kurtarırken, sağlığını ihmal etmemelisin!

ASLAN; İletişimde zorlukların olacağı kısa süreli sancıların olacağı bir zaman. Sana düşen sadece sakin olmak. Bu arada hayat sevince güzel değil mi? Haklısın aynen de öyle.. Sakın ha, para işleri ile uğraşırken aileni ihmal etme.

BAŞAK; Teknik aletlere karşı sabrının deneneceği bir zamandasın, aman sakin ol.. İşlerin yoğunlaşacağı bu zamanda gereksiz sinir patlamaları yaşama. Hayatında olması gereken düzen sağlanmaya başlamışken, maddi konularda da tedbiri elden bırakma.

TERAZİ; Geçmiş ile gelecek arasında gereksiz kuruntulara yer verme. Evren sana istediklerini vermeye başlamışken tadını çıkar. Eğitim konularına ara verdiğini düşünsen de kısa bir zamanda yakalayacağın fırsat tekrar düşünmeni sağlayacak

AKREP; Yanlış adresler, yanlış telefonlar bu sıralar yakana yapışıp kalabilir aman dikkat. Yaptıklarını iki kez kontrol et. İş hayatın renklenecek, hem ziyaret hem ticaret yapacaksın. Zaman senin zamanın, ne düşünüyorsan söyle artık.

YAY; Haftaya biraz gergin başlayabilirsin, ancak az kaldı huzura ermene. İş yükün çoğalsa da sistemli çalışmak ve sakin olmak senin yararına olacak. Aşk’ta ne istediğine karar vermeli ve biraz anlayışlı olmayı denemelisin.

OĞLAK; Duygusallığın bu haftalar da tavan yapabilir, hatta bu hallerini anlamak da sen bile zorluk çekebilirsin. Geçmişe dönük hesaplarını kapatmak istesen de sakin olmalı ve yoluna öyle devam etmende fayda var. Projelerini hayata geçirmek için uygun bir zaman.

KOVA; Beklenmedik aksaklıklar ve ertelenmelerin motivasyonu’nu düşürmesine müsaade etme. Ayrıca kariyer hayatında oldukça parlak bir döneme adım atarken, fırsatları es geçme. Beyin jimnastiği yapacağın zamanlardasın.

BALIK; Eğitim-öğretim konularının ağırlık kazanacağı bir zamandasın, malum öğrenmenin yaşı yok. Yalnız konsantre olmalı ve mevcut işlerini bu şekilde tamamlamalısın. Yüreğinin götürdüğü yere gitmeyi de unutma.

Derya Demir
E-Mail:derya@dipnot.tv