Güne başlamadan burcunuzu okuyun!

Salı, 19 Mart 2013 09:24

zodiak-nedirDipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir 19 Mart Salı Günü’ne ait burcunuzu sizin için yorumluyor…

KOÇ; Hayatını gözden geçirdin ve şimdi olmak istediğin yerdesin. İş konusunda da kendini iyi hissedip, yeni çevreler edeceğin zamandasın, şansını sonuna kadar kullanmalısın. Ailenin senin ilgine ihtiyacı var, zaman ayırmalısın.

BOĞA; Yeni başlangıçlar için harekete geçmeye hazırlanırken, egonu kontrol altına almayı unutmamalısın. Öncelikli olarak aile sonrada aşk hayatında huzuru bulmana çok az kaldı, biraz daha sabır. Parasal konularda riskli konular çözülmek üzere.

İKİZLER; İş hayatında sorumluluklarının artacağı bir gün, üstelik öncesinde bildiğini düşündüğün konuları bilmediğini öğrenip sinirlenebilirsin. Lakin aşk hayatına bu stresi yansıtmamanda fayda var yoksa aşk için uğraşmak seni zorlayabilir.

YENGEÇ; Önümüzdeki günler için şimdiden sıkı bir plan yapmaya başladın bile. Hem özel hem de iş hayatın için yeni atılımlar yapacaksın, üstelik bu sefer ruhun huzur bulacak. İşlerinin yolunda gitmesi için doğru yerlerde doğru insanlarla bir arada olmalısın.

ASLAN; Birkaç aydır yarım kalan işlerini tamamlayabileceğin fırsatlar karşına çıkacakken, çok da nazlanmanın sırası değil. Aşk hayatında ki sorunlar dengeni bozsa da artık toparlanmalı ve önceliği kariyerine tanımalısın

BAŞAK; Gökyüzünde ki karışık haller, neye sevinip neye üzüleceğini anlamana müsaade etmiyor. Sürekli karar değiştiriyor ve kime inanman gerektiği konusunda ikilemler yaşıyorsun. İletişim konularının ön planda olacağı bir haftada kendini ifade ederken dikkatli olmalısın.

TERAZİ; Sosyal hayatının hareketleneceği ve yeni çevrelere gireceğin zamandasın. Bu güzel zamanların kıymetini bilmeli ona göre davranmalısın. Özel hayatında ki sürpriz gelişme ise, keyfini yerine getirecek.

AKREP; Gizli saklı konuların ortaya çıkma zamanı, biraz keyif biraz hüzün olsa da her şey yolunu bulacak. Ailevi konular ve geçmişte yaşanan olaylar, tekrar gündeme gelecek. Bu durumun canını sıkmasına izin verme.

YAY; Aile ilişkilerinin ön planda olacağı bir gün, yeter ki sende etrafında olup bitenlere dahil ol. Yoksa benim hiçbir şeyden haberim yok diye ortalığı karıştırıyorsun. Aşk hayatında ne istediğini bilirsen, mutluluk seninle.

OĞLAK; Kendine olan güveninin artacağı bir gündesin ancak hastalık konusunda biraz temkinli olmalısın yoksa planlarında ufak bir erteleme yaşayabilirsin.

KOVA; Hatırı sayılır kişiler ile görüşmelerin yoğunluk kazanabilir. Sürüncemede kalan bir işinin çözümü için plan yapabilirsin. Evrende ki enerji senden yana.

BALIK; İçinde ki sese bugün daha fazla kulak vermelisin ve yapmak istediklerini ertelememelisin. İletişim konusunda oldukça yoğun olacak ve yeni kişilerle tanışacaksın.

Derya Demir

E-Mail: derya@dipnot.tv