Gün daha bitmedi! Sizi neler bekliyor?

Çarşamba, 13 Mart 2013 11:05

img_4f4647c2b9a68Dipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor. İşte 13 Mart Çarşamba Günü’ne ait burç yorumlarınız;

KOÇ; Gökyüzünün bu karışık halleri biraz gerilmene sebep olabilir sakinliği muhafaza et. Özellikle aşk hayatınla ilgili olacak hareketlilik yüzünü güldürecek. Yalnız bu duygusallıkla işlerini aksatma sakın, yoksa daha çok efor sarf etmen gerekecek.

BOĞA; Mevcut düzeninde ufak tefek değişimler yapıp yaşadığın ortamı daha renkli bir hale getirmek isteyeceksin ve bunu yapmak oldukça iyi gelecek. Aşk düşüncesi ise bugün oldukça heyecanlandıracak.

İKİZLER; Kendini pek keyifli hissetmeyebilirsin ama bu senin her şeyi abartmandan kaynaklanıyor. Zaman yok diye dert yakınmak yerine zamanı doğru kullanmalı ve sosyal olmalı çevreye karışmasın.

YENGEÇ; İş hayatın hareketlenmeye başlıyor, keyfini yerine getirecek bir yükseliş yaşayacaksın. Ve para da tatlı gelecek sana. Venüs kariyerin için kıyacak geçip hedeflerini büyütmene sebep olacak.

ASLAN; Sıkıntıda kalan bir iş ya da birlikteliğin var ise buna son vermen için sana son hamle fırsatı verecek. Sıkıntıda kalan kıyıda köşede takılmış işler ortaya çıkacak ve çözülecek. Gergin olman çok doğal sakin olmaya çalış.

BAŞAK; Sözleşmeler anlaşmalar önem kazanacak ve tavrını ortaya koyarak yeni kaynaklar yaratabilirsin. Her şeyi tek başına yapamazsın, yaptığın işlerin ekip işi olduğunun farkına varmalı ve adil davranmalısın.Aman dikkat..

TERAZİ; Önemli işler zamanı..Yapacağın işlerle ön plana çıkacak ve adından söz ettirmeyi başaracaksın. Eeee kolay değil bunca yılın birikimi en doğal hakkın. Gökyüzünde ki sert etkilerin enerjini düşürmesine izin verme, beklenmedik sürprizlere hazırlıklı ol.

AKREP; Kalbin atacak oflaya oflaya, hem iyi olmaya çalışıyor hem de kendini sıkıntılı düşüncelere teslim ediyorsun. Ruhen ve bedenen dinlenmeli ve sakin düşünmelisin. Hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi devam etmeyecek ama unutma evren artık senden yana.

YAY; Hayata koşar adımlarla kaldığın yerden devam ediyorsun artık pozitif enerjilerle güzel işler yapacaksın, kontrolü elden bırakma. Gergin olacağın şu günlerde sakinliği elden bırakma ve yeni iş fırsatlarına odaklan.

OĞLAK; Sessiz ama derinden gidiyorsun ve hedeflerine ulaşman için az bir zaman kaldı. Bu haftaki gökyüzü olayları seni biraz gerse de, emin ol etkileri oldukça güzel gelecek. Hayatın ile ilgili nokta vuruşlar yapacak ve sevdiğin işleri yapmana sebep olacak.

KOVA; Arada sırada aklına geliyor, geldiği gibi de gitmeyi bilmiyor. Ama bunlar hayata geçiremediğin iş fırsatları. Neden, nasıl diye sorgulamaktan vazgeç artık.Önümüzdeki günler planladığın işlerin çözümlenmesi açısından süper olacak.

BALIK; Kırılmak istemiyorsan kırmayacaksın, duygusal olmana rağmen bazen tavırların oldukça sert ve kırıcı olabiliyor. İş konusunda aynı hataları yapmaman için biraz büyük sözü dinlemelisin.

derya@dipnot.tv