Gün daha bitmedi! Bugün burcun ne söylüyor?

Salı, 21 Mayıs 2013 11:40

366-din-umesto-1-499-din-za-personalizovanu-izradu-godisnjeg-horoskopa-za-2013-godinu-po-mesecima-otkrijte-sta-vas-ceka-u-novoj-godini-1754Dipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir 21 Mayıs Salı Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

KOÇ; Güne biraz gergin ve düşünceli başlayabilirsin, lakin sakin olup, olayları olabildiğince alttan almaya çalış, yoksa bu tartışmalı süreçler uzar gider. Parasal bir haber sonrası yol yapman gerekebilir üşenme. İkili ilişkiler de, biraz daha kararlılık ve anlayış.

BOĞA; Fırsatları değerlendirmen için iyi bir zaman, iş hayatında ise motivasyonu’nu kaybetmemelisin. Sakin olmalı ve ne istediğine karar vermelisin. Aşk hayatında hareketlenme söz konusu.

İKİZLER; Bekarsan yeni bir aşk kapını çalabilir, ancak sen ne kadar istekli davranacaksın şimdiden kestirmek zor. Hayattan istiyorsun ancak bazen de köşe kapmaca oynuyorsun. Parasal sıkıntıların son bulmak üzere, bundan sonra daha tedbirli olmalısın.

YENGEÇ; Kendine zaman tanımalı ve içinde ki çatışmalara son vermelisin. At gözlüğünü bir yana bırak ve bugün yeni hedefler belirle.Bitişler ve başlangıçlar kafanı karıştırmasın yeter ki net ol.Evren sana yardım edecek.

ASLAN; Her şey yoluna girecek, biraz daha sakin ol, hayatına müdahale etmek isteyenleri kibarca uzaklaştır. Ekip çalışmasının önem kazanacağı şu sıralarda, gereksiz agresiflikler yapıp bir çuval inciri berbat etme.

BAŞAK; Bir gün iyi iki gün kötü hallerde takılıyorsun. Oysa ki beklentisiz olmanın sana ne kadar iyi geleceğini bir bilsen ve ona göre davransan her şey nasılda güzel olacak. İş konusunda yeni adımlar için alacağın destek sana iyi gelecek.

TERAZİ; Gereksiz mutsuzluklara ara ver artık ve ilişkinden ne beklediğine bugün karar ver. Ancak öyle rahatlayacak ve karşındakine de nefes aldıracaksın. İkili ilişkilerinde dikkatli olmalı ve söylemeden önce düşünmelisin.

AKREP; İşlerinin zorluk ve engellerle olması canını sıkıyor ama sakin olursan her şeyi çözmen mümkün. Parasal konularda biraz daha hesaplı olmalısın, üstelik oldukça üretken olduğun bu dönemi iyi değerlendirmelisin.

YAY; Biraz daha pozitif olmalı ve biraz daha kendine değer vermeyi öğrenmelisin. Geleceğe dair planlar yapmalı hem iş hem de aşk hayatında karşına çıkacak yenilikleri değerlendirmelisin. Sakin olmak her zaman yararına olacak bunu sakın unutma.

OĞLAK; Yeni anlaşmalar ve yeni projeler oldukça yoğun bir sürece girmene sebep olacak. Neyse ki istediğin işlerde kendini gösterebilme imkanın olacak. Aşk hayatına gelince, bu sıralar ani kararla yeni bir birlikteliğe adım atabilirsin.

KOVA; Hayatın ile ilgili vereceğin kararlarda biraz daha sakin olmalı ve aceleci davranmamalısın. Yeni başlangıçlar için uygun bir zamandasın ama enine boyuna düşünmelisin. Kariyerinde yıldızın parlamaya başlıyor.

BALIK; Sorumluluklarının artmasından dolayı biraz içine kapandın, hadi kalk ve silkelen ufukta aşk gözüküyor. Yaptığın işler ile kendini göstereceğin bir zamandasın, biraz gayret ve istek her şey tamam.

Derya DEMİR
derya@dipnot.tv