Gün daha bitmedi! Bugün burcun ne söylüyor?

Pazartesi, 29 Temmuz 2013 16:14

burclar-dogum-haritasiDipnot.tv Astroloji Yazarı Derya Demir  29 Temmuz Pazartesi Günü’ne ait burçlarınızı sizin için yorumluyor…

KOÇ; Haftaya karışık düşüncelerle başlasan da sonunda istediğini yapacaksın. Bugün arınma ,anlayış ve hoşgörü günün olsun.Filizlenen bir aşk için ihtiyacın olan tek şey cesaret..Parasal konularda tedbiri elden bırakmamak yararına olacak.

BOĞA; Sosyalleşmek için uygun bir zaman, dostlarına zaman ayırman gerektiğinin farkına vardın nihayet. Yeni iş projeleri için artık harekete geçmelisin bu kadar mızmızlandığın yeter. Aşka zaman tanı doğru aşk seni bulacak.

İKİZLER; İş konularda yoğun ama adını duyuracağın zamanlara adım attın. Kafanda dolaşan sorular keyfini kaçırmasın kariyer ve aşk evinde şansın dönüyor. Fırsatların değerini bil ve ona göre davran, hayat her zaman insana şans tanımaz.

YENGEÇ; Karamsarlıktan kurtulup yeni enerjilere açık olman gereken zamanlardasın. Kazancının artması için yeni fırsatlar ile karşılaşırken tedbiri elden bırakma. Aşk hayatında ne istediğini bilmeden huzuru bulman zor olacak, karar zamanı.

ASLAN; Mücadele verdiğin konular ile ilgili küçük sürprizler keyfini yerine getirecek. Yılan hikayesine dönen bir para konusu çözülürken aile içi tartışmalardan uzak durmaya çalış. Unutma ki partnerin sana tam destek.

BAŞAK; Kendini pek keyifli hissetmeyebilirsin ama bu senin her şeyi abartmandan kaynaklanıyor. Zaman yok diye dert yakınmak yerine zamanı doğru kullanmalı ve sosyal olmalı çevreye karışmalısın. Unutma ki, venüs kariyerin için kıyacak geçip hedeflerini büyütmene sebep olacak.

TERAZİ; Haftaya birkaç aydır yarım kalan işlerini tamamlayabileceğin fırsatlar karşına çıkacakken, çok da nazlanmanın sırası değil. Aşk hayatında ki sorunlar dengeni bozsa da artık toparlanmalı ve önceliği kariyerine tanımalısın.

AKREP; Gizli saklı konuların ortaya çıkma zamanı, ailevi konular ve geçmişte yaşanan olaylar, tekrar gündeme gelecek. Bu durumun canını sıkmasına izin verme. Özel hayatında ki sürpriz gelişme ise, keyfini yerine getirecek.

YAY; Hem özel hem de iş hayatın için yeni atılımlar yapacaksın, üstelik bu sefer ruhun huzur bulacak. İşlerinin yolunda gitmesi için doğru yerlerde doğru insanlarla bir arada olmalısın. Gereksiz gerilimlerden uzak durmalı planlarına odaklanmalısın.

OĞLAK; İşlerinin zorluk ve  engellerle olması canını sıkıyor ama sakin olursan her şeyi çözmen mümkün. Parasal konularda biraz daha hesaplı olmalısın, üstelik oldukça üretken olduğun bu dönemi iyi değerlendirmelisin.

KOVA; Biraz daha pozitif olmalı ve biraz daha kendine değer vermeyi öğrenmelisin. Geleceğe dair planlar yapmalı hem iş hem de aşk hayatında karşına çıkacak yenilikleri değerlendirmelisin. Sakin olmak her zaman yararına olacak bunu sakın unutma.

BALIK; Her şey yoluna girecek, biraz daha sakin ol, hayatına müdahale etmek isteyenleri kibarca uzaklaştır. Ekip çalışmasının önem kazanacağı şu sıralarda, gereksiz agresiflikler yapma. Aşk hayatına gelince, bu sıralar ani kararla yeni bir birlikteliğe adım atabilirsin.

Derya Demir

derya@dipnot.tv