GS çilek beklerken, Brüksel lahanası buldu

Pazartesi, 4 Mart 2013 17:42

Dipnot.tv canlı yayınlarından Açık Futbol programında bu hafta, tarihi İnönü Stadı’nın son derbisi olan Beşiktaş-Fenerbahçe maçı ve ligin ilk sırasındaki Galatasaray’ın Eskişehirspor deplasmanındaki puan kaybıyla beraber gösterdiği şanssız performansı konuşuldu.

Fenerbahçe’nin Beşiktaş karşısında mağlup olsa da lig yarışını bırakmayacağını söyleyen Levent Koç, Fenerbahçe’nin ne olursa olsun yarışı bırakmayacağını Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında sıkı bir rekabet yaşanabileceğini söyledi.

İki takımın da galibiyet istediğini söyleyen Fatih Öztürk, “İki takım da berabere kalınca ne olacağını biliyordu. Güzel geçen maçta şans Beşiktaş’ın yaynındaydı” diye konuştu.

Fatih Terim’in takımı gazla bir yere kadar getirebileceğini söyleyen Serdar Dinler, “Galatasaray’ın en azından bir Alex’i yani Drogba’sı var” dedi.

Cihan Yavuz, hafta içi Manchester United-Real Madrid maçını yönetecek olup hafta içi Akhisar maçını yönetmenin, psikolojik etkisi olabileceğini söyledi.

Dipnot.tv Açık Futbol programına Pazartesi günü saat 16.00′da siz de katılabilir, görüşlerinizi ve izlenimlerinizi canlı yayında paylaşabilirsiniz.

Bunun için Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip edebilir, yayın sırasında paylaşacağımız linke tıklayıp canlı yayına katılabilirsiniz!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay