Grinin Elli Tonu’nun fragmanı rekor kırdı

Çarşamba, 6 Ağustos 2014 11:44

Grinin Elli Tonu’nun fragmanı rekor kırdı E.L. James’in kaleme aldığı “Grinin Elli Tonu (Fifty Shades Of Grey)” erotik romanından sinemaya uyarlanan aynı isimli filmin fragmanı rekor kırdı.

Başrollerini Jamie Dornan ve Dakota Johnson’ın paylaştığı filmin fragmanı,  pazarlama şirketi Zefr’e göre, bir hafta içinde 36 milyon kez izlenerek, aynı sürede 31 milyon kez izlenen “Teenage Mutant Ninja Turtles”ı, “Godzilla” ve “Transformer: Age of Extinction”ı geride bırakmış oldu.

Tüm dünyada çok satan ve bir fenomen haline gelen ünlü kitabın filmi, 13 Şubat 2015′te gösterime girecek. Yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson’ın üstlendiği filmin konusu ise şöyle;

Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey’in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır? (Hürriyet)