Görüp görebileceğiniz en güzel yaz dövmeleri burada!

Pazartesi, 8 Temmuz 2013 11:52

[wzslider autoplay="true" transition="'slide'"]

“Bu yaz napsak” temalı yazılarımızın üçüncü ayağında -Dövmeler- var pek sevgili okuyucular!

Malum yaz demek, az giysi demek, ne yapsak da vücutlarımızı kişileştirsek diye düşünürken dövmeden daha güzel bir alternatif bulamadık! Yapılan kişiye göre düşünülmüş, anlamlı, biricik bir dövmeden daha çok ne çekici olabilir ki? Bu nedenle bu sayımızda size ilham vermesi için birkaç model var! Aman dikkat! Dövme, öyle filmlerde gördüğünüz gibi sarhoşken yaptırılacak çılgınlıklar listesinin birincisi değil. Adam gibi, hijyenik koşullarda, ayık kafa yaptırınız! Tecrübeyle sabit..

Bir de old school dövmelere yeni bir rakip çıktı ki pek şeker! White -Ink tattoo! Siz de varlığı bir dert, yokluğu yara tadıyla, dövme yaptırmayı erteliyorsanız yeni nesil beyaz dövmeler kurtarıcınız olabilir! Ve pek tabi başlangıç için her zaman minik tattoolar hayat kurtarır! Öyle hemen gaza gelip kocaman kocaman tribal desenlerle döşemeyeniz kolunuzu!

Yok ben bu işi iyi düşündüm, en alternatifinden bir tane şöyle büyük büyük olsun derseniz, henüz Türkiye’ye sıçramamış ama Amerika’da pek patlayan watercolor paint tarzı dövmeler tam sizlik olabilir.