Gökyüzü Halleri’nde burç yorumlarınız!

Cumartesi, 2 Mart 2013 09:15

burclar-dogum-haritasiDipnot Tablet Astroloji Yazarı Derya Demir burcunuzu sizin için yorumluyor. İşte haftalık burç yorumları

Koç; Dolunay’ın etkisiyle iş hayatında oldukça yoğun zamanlardan geçiyorsun. Yanlış anlaşılmaların gündemde olması mümkün, bu yüzden sakinliği elden bırakmamalısın. Aşk hayatında ise uzun zamandır yaşamadığın heyecanı yakalayacak ve kendini birine ait hissedeceksin.

Boğa; Sosyal çevrende yoğun zamanlar seni bekliyor, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracaksın. Parasal konularda ise, gelir ile gider arasında denge kurmayı ihmal etmemelisin. Aşk hayatında yaşanacak kısa süreli gerilimi sakin kalarak çözebilirsin, yine de yeni alacağın tekliflere hazırlıklı olmalısın.

İkizler; Ailesel konular önem kazanacak ve hayatını düzene koymak için harekete geçeceksin. Ayrıca kariyerin için önüne çıkacak fırsatları değerlendirmelisin. Artık her şey geçmişte kaldı ve şans senden yana dönmeye başladı. Yeni tanışmalara hazırlıklı ol, malum nerden çıkacak belli olmaz.

Yengeç; Uzun zamandır beklediğin para konularında kıpırdanmalar yaşamaya başlayacaksın. Bu durum yüzünü güldürürken, aynı hataları bir daha yapmaman da fayda var. Partnerinle aranda yaşanacak ufak sorunlar keyfini kaçırmasın, su akıp yolunu bulacak.
Aslan; Yarım kalan işlerini tamamlamak için harekete geçmen gerekiyor. Hem aşk hem de iş, bu sıralar peşini bırakmayacak. Kendinden çok etrafındakilerle uğraşman gerekecek bir zamandasın. Artık yeter deyip kendine bir zaman ayırsan diyorum. Zira parasal konularla da uğraşman ve çözüm bulman gerekecek.

Başak; Haklı iken haksız duruma düşmemek için tedbirli olmalı ve zor olsa da biraz politik davranmalısın. Aşk hayatında ki durgunluk, bu haftadan itibaren hareketlenecek. Parasal konularda beklenmedik bir ödeme yapman gerekebilir fakat bu durum canını sıkmasın.
Terazi; Sakin ve sessiz kalmak isteyeceğin bir zamandasın, buna rağmen fikir fırtınaları yaratacaksın. Adından oldukça söz edilmesi hem hoşuna gidecek, hem de sorumluluklarının arttığını hatırlatacak. Eskilerden gelen bir konu yakın zamanda senden çözülmeyi bekleyecek.

Akrep; İş konularında biraz karmaşık zamanlardan geçecek olman biraz canını sıkacak, ancak sakin olursan her şeyi büyük bir ustalıkla çözeceksin. Aşk hayatında hak ettiğin değeri görmemen inancını kaybettirmesin, önümüzdeki günler güzel sürprizlerin habercisi.

Yay; Kariyerin ile ilgili, son yılların en olumlu zamanlarından birindesin. Birde ne istediğine karar verirsen her şey daha güzel olacak. Ailevi konularda biraz tedbirli olmalı, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısın. Aşk hayatında ki dinginlik böyle devam etmeyecek, daha pozitif olursan kendini daha rahat ifade edeceksin.

Oğlak; Oldukça hareketli bir hafta geçirecek ve yarım kalan işlerini tamamlamak için kolları sıvayacaksın. Eğitim ve yurt dışı konuları gündeme gelerek, geleceğe dair planlarını biraz değiştirmene sebep olacak. Emin ol bu durum seni keyiflendirecek. Aşk hayatında ise, geçmişten gelen aşk haberleri ile açık kalan hesapları kapatacaksın.

Kova; Özellikle parasal konularda yeni girişimlerde bulunacak ve hayatına yeni bir yön vereceksin. İş hayatında, kendini daha da ileriye taşıyacağın planlar yapacak ve karşılığını göreceksin. Geçmişten gelen parasal konuları yüzünden, aile büyükleri ile daha çok görüşmen gerekecek. Aşk hayatında her şey olması gerektiği gibi ilerliyor, sadece zaman.

Balık; Oldukça duygusal ve hassas bir zamandasın. İş ve aşk hayatında ki beklenmeyen hareketlilik seni kendine getirecek. Hayatın sürprizlerle dolu olduğunu bir kere daha anlayacaksın. Yeni bir arkadaş ortamında tanışacağın bir kişi ile ani bir aşk başlatabilir ve mutluluğu yakalayabilirsin.

derya@dipnot.tv