Vedat Özdemiroğlu Gezi Muhabetti’nde: Mizah mazlumun silahıdır

Perşembe, 20 Haziran 2013 23:19

Türkiye’nin en eğlenceli interaktif sohbet programı Geyik Muhabbeti  bu hafta Gezi Parkı  protestolarını ve Beşiktaş’ın ünü dünyaya yayılan taraftar grubu ÇARŞI konuşuldu.

5N1K’nın yapımcılarından Kenan Taş’ın hazırladığı Geyik Muhabbeti bu hafta  da Gezi Parkı Muhabbeti adı altında  , ve mizah yazarı  Vedat  Özdemiroğlu konuk oldu.

Mizah kültürünün bu olaylar  karşısından çıtasını çok yükselttiğini söyleyen Özdemiroğlu Çarşı grubunun ön plana  da çıkmasını da onlar zaten fikirleri ile düşünceleri ile ön plandaydı ama bu süreçte onları eyleme döktüler . Taraftar  gruplarına da duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür eden Özdemiroğlu Mazlumun tek silahının mizah olduğunu dile getirdi.Ayrıca “Rakı içen ile ayran içenin bardaklarını tokuşturursa bu toplumda hiçbir sorun kalmaz “dedi.

Siz de her Perşembe günü saat 22.30′da Geyik Muhabbeti’ne katılabilir, merak ettiklerinizi sorabilir veya düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz!

Bunun Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip ettikten sonra, Perşembe 22.30′da paylaşacağımız linklere tıklayarak katılabilirsiniz!

 

GEYİK MUHABBETİ’NİN ÖNCEKİ PROGRAMLARINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ 

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay