Game of Thrones yıldızı Sibel Kekilli dizide erkeklerin soyunmamasından şikayet etti

Pazar, 16 Mart 2014 12:18

HBO kanalının ünlü dizisi Games of Thrones’in yıldızlarından Sibel Kekilli dizide daha çok erkek çıplaklığı görmek isteyip istemediğinin sorulması üzerine “Evet tabiki istiyorum. Neden hep kadınlar soyunuyor? Yakışıklı erkekler de var. Ben Conleth Hill (Nikolaj Coster-Waldau) ve Peter Dinklage’i da çıplak görmek isterim” dedi.

Londra’da yapılan basın toplantısında konuşan Sibel Kekilli “Yazarlar David Benioff ve Dan Weiss ile konuşacağız” diyerek gazeteciler ile şakalaştı.

Dizide bir ‘hayat kadını’nı canlandıran Sibel Kekilli’nin dışında Carice van Houten de aynı şikayette bulunmuştu.
Cesur sahneleri ile de ünlü olan dizide daha çok kadın çıplaklığı ön plana çıkarken erkekler giyinik olarak gösteriliyor. Geçen üç sezonda da hemen hemen tüm kadın karakterler çıplaklık içeren şahenelerde yer aldılar.

Siber Kekilli, dizinin 4. sezonunda da yer alacak. Yeni sezonun önceki sezonlardan çok daha heyecanlı olacağı söyleniyor. Kekilli rol arkadaşlarının çok başarılı olduğunu onların oyunculuğu karşısında elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettiğini söyledi. Rol arkadaşı Peter Dinklage için “Hiç kendini beğenmiş değil. Yani sürekli, ‘acaba burada nasıl göründüm?’” gibi bir endişesi yok dedi.
Game of Thrones’un yeni sezonu Nisan ayında başlayacak.