Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde ortalık birbirine girdi! Volkan o gergin anları anlattı

Pazartesi, 13 Mayıs 2013 09:43

136839004651787Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel maçın son anlarında Sabri Sarıoğlu ile yaşadığı gerginliği anlatırken, göndermelerde bulundu.

Maçta Sabri Sarıoğlu ile birlikte kırmızı kart gören Volkan, karşılaşmanın ardından şunları söyledi:

“Verilmeyecek bir penaltı sonrası 1-0 geriye düştük ama iyi bir reaksiyon gösterdik. Bütün Fenerbahçeli taraftalar bunun keyfini çıkarsın. Biz içeride öyle yaptık. Çok güzel bir tablo vardı içeride.

BİZİ TAHRİK ETMEYE ÇALIŞTILAR, SABRİ TIRNAKLARINI UZATMIŞ

Sabri tırnaklarını uzatmış herhalde. Taraftarlarımızdan özür dilemek istiyorum. Bizi tahrik etmeye çalıştılar. Burada ceza almamız için seyirciyi kışkırtmaya çalıştılar. Arkamdan beni itekledi üzerime yürüdü. Fiziğimden dolayı tepki gösterdim. Boğaz hareketi gösterdi. Ben de onu sıktım.

Saha içinde bunları düşünemiyorsunuz. Sabri provoke etsin diye girdi çünkü o işleri sever kendisi. Bize ceza aldırmaya çalıştı. Ben tamamen onun yaptığı hareketlerden sonra tepki veriyorum. Kupa finalinde oynamak istiyorum. İnşallah bana da erteleme uygularlar. Bu galibiyeti tüm F.bahçeli annelere armağan ediyoruz.

Biz daha çok inanan güvenen farklı yerlere olaylara çekmeyen bir sürü engele karşı dimdik duran bir yapıdayız. Şampiyon olamadık diye değil şampiyonluklar kupalar takımı değiliz biz gönüllerin sevginin takımıyız. Her zaman duruş F.Bahçe gösterisi hiçbir zaman değişmez.”