First Lady “fazla ilaç” aldığı için rahatsızlandı

Cuma, 17 Ocak 2014 11:52

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’in Fransız oyuncu Julie Gayet ile gizli ilişkisi olduğu haberinin çıkmasının ardiandan rahatsızlanarak hasteneye yatan Hollande’in hayat arkadaşı First Lady Valerie Trierweiler 1 haftadır hastanede. Depresyon tedavisi gördüğü bildirilen First Lady’nin fazla ilaç aldığı ortaya çıktı. Trierweiler’in arkadaşlarının Le Point dergisine anlattıklarına göre “bir adet fazla hap” aldığı için hastanelik olduğu ama “asla intihar girişiminde bulunmadığı” söylendi.

İngiliz Prensesi Lady Diana’nın hayatını kaybettiği Le Petite Salpetriere hastanede psikolojik tedavi gören First Lady Valerie Trierweiler’in, Cumhurbaşkanı Hollande tarafından ziyat edilmediği ve sadece çiçek ve çikolata gönderildiği ise hastaneden gelen bilgiler arasında.

2012 seçim kampanyasında çekilmiş olan karede Hollande’in elini tutan First Lady Valerie Trierweiler, Hollande’in sağında oturan eski hayat arkadaşı Segolène Royal ve en arkada yeni sevgilisi oyuncu Julie Gayet bulunuyor:Hollande (3)