“Fenerbahçe Yıkılmaz” kapağıyla Dipnot iPhone’un yeni sayısı cepte!

Pazartesi, 27 Ocak 2014 10:10

Dipnot Tablet’te bu hafta yine hem Türkiye gündemini hem de dünya popüler kültürünü okuyacaksınız.

Bu hafta Erdi Aydemir yargıtayın şike davasında kararını vermesinin ardından “Fenerbahçe Yargıtaydan sonra ne yapmalı?” sorunsuna cevap aradı ve Fenerbahçede sistem sıfırlanmalı ve Fenerbahçe TV’ye kadar değişikliğe gidilmeli dedi. Peki “UEFA Ceza lobisinde” Fenerbahçe ne yapmalı, cevapları bu yazıda.

Facebook’un sonu bu sefer gerçekten geliyor mu? Princeton üniveristesinin yaptığı araştırmaya göre 2 yıl içinde Facebook, kullanıcılarının %80′ini kaybedecek. Peki bu araştırmaya Facebook ne dedi? İldem Wilson’un bu haftaki yazısında okuyun.

Saint Lauren Music Project kapsamında ünlü tasarım markasının kreatif direktörü Hedi Slimane, Michigan’lı blues müzisyeni Curtis Harding ile bir araya geldi. “Next Time” isimli parçaya Slimane’nin çektiği video’yu Dipnot iPhone’da izleyin.

“Sizin hapishaneniz kaç oda bir salon?” Nazlıcan Yöney “bilmemneoğlu inşaat şirketleri”ni ve son yıllarda giderek büyüyen Türk emlak sektörünün hayatımıza olan etkisini yazdı.

TRT’den manidar zamanda manidar dizi: Kızıl Elma. Gizem Merve Kaboğlu MİT’in ‘efsanevi’ hikayesinin anlatıldığı diziyi kaleme aldı.

Astrolog Derya Demir çok özel burç yorumları ile artık her hafta Dipnot iPhone için yazacak. Demir’in klişelerden uzak sıradışı burç yorumlarını sakın kaçırmayın.

Hepsi ve daha fazlası Dipnot iPhone’un 148. sayısında.

Telefonunuza ücretsiz indirmek için;App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ