Eski sevgilide kalan eşyalarını istemenin 5 sebebi

Çarşamba, 14 Ocak 2015 10:32

Aşık oldun, seviştin, fazlasını istedin ve olaylar gelişti. Hiç utanma, zira diş fırçasını sevgilisinin evine yerleştirmek din, dil, ırk gözetmiyor. Yani Her millette aynı anlama geliyor.

Zaten komşu Ayşe teyzeye de sorsak söylerdi; “manitanın evine diş fırçası bir kere girdi mi gerisi çorap söküğü gibi gelir.”

Sen şimdi ailenle yaşıyorsun diye, sevgilinin evine birkaç masum çamaşır yerleştirmek istemiyor musun? Kanında var kardeşim, tabi ki istiyorsun.

Çünkü bunun ne anlama geldiğini biliyorsun. Kimse sana oturup izah etmese bile anlıyorsun. Çünkü içgüdülerin öyle söylüyor.

Tıpkı köpeklerin ağaç diplerine işemeleri gibi sen de sevgilinin evinde eşyaların dursun diyorsun. Böylece rakiplerine göz dağı veriyorsun. O alanın sana ait olduğunu bütün dünya bilsin istiyorsun.

Galiba erkek kısmı da içgüdülerinde böyle olması gerektiğini biliyor. Ancak kadınlardan farkı onların bir “komşu Ayşe teyzeye” sahip olmaması.

Günümüzde erkekler diş fırçası büyüsünü özellikle bozmuyorlar. Dene bak, sen alma ve almayı ertele, adamın sana alacağı ilk armağan, daha doğrusu kompliman, diş fırçası olur.

***

Sonuçlar değişken bir cetvel izlediği için buraya yazmıyorum. Ama neden eşyalarını istediğini beş maddede özetleyebilirim.

Eski sevgiliden eşyalarını geri istemenin 5 sebebi:

1- Benden vazgeçti mi?

2- Başka biri var mı?

3- Peşimden gelecek mi?

4- Sevişecek miyiz?

5- Torunlarımın dedesi mi?

Diş fırçası, sen nelere kadirsin. Ne kıymetlisin. Ne anlamlısın. Ne salaksın.

Hazırlayan: FUNDA MENTALOĞLU

Yazının devamı için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play