Ertuğrul Günay’dan ‘gizemli’ 2 Eylül tweet’i

Pazartesi, 2 Eylül 2013 16:45

kultur-bakani-ertugrul-gunayKültür ve Turizm eski Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay ’ın, ’2 Eylül, hayatımın en özel günlerinden biri’ diye attığı tweet merak uyandırdı. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, bu özel günün Günay’ın doğum günü olduğunu düşündü ve kutlama tweet’i attı.

Gezi Parkı eylemleri sürecinde attığı tweet’lerle dikkat çeken Kültür ve Turizm eski Bakanı AK Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, en son Eskişehir’de bu süreçte dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz’ı öldürenlerin hak ettikleri cezayı almalarına yönelik mesajlar paylaşmıştı. Politik içerikli her tweet’i ile gündeme oturan Günay bu kez, ’2 Eylül! Hayatımın en özel günlerinden biri. Bütün içtenliğimle, herkes için mutlu bir dönemin başlangıcı olmasını dilerim’ diye yazdı. Günay’ın bu gizemli tweet’i merak uyandırdı. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, doğum günü olduğunu düşünerek kutlama tweet’i attı.

Ertuğrul Günay, “Aile için bir konu. Aile bireyleri için çok özel bir gün. Bizim için özel bir sevinç günü. Doğum günü mesajları alıyorum, evlilik yıldönümü olduğunu düşünenler kutluyor, ancak bunlar değil” dedi.

fft16_mf1625806