‘Erkekleri Anlama Kılavuzu’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 185. sayısı çıktı

Cuma, 3 Ekim 2014 17:15

Dipnot Tablet’in 185. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘Erkekleri Anlama Kılavuzu’ kapağı ile çıktı.

185_Kapak_v (1)

Erkeklere, sekse ve cinselliğe dair tüm tabuların yıkıldığı kitap hem adı hem içeriği açısından çok ses getirdi. Rabia Çelik, Penisin Şekli Neden Öyle? kitabının yazarı Jesse Bering ile Dipnot Tablet için konuştu. Bu röportaj kaçmaz!

Kadınlar ve erkekler sürekli birbirlerini anlamadıklarından şikayet ediyorlar. Funda Mentaloğlu, kadınların ve erkeklerin beyinlerinin nasıl çalıştığını Dipnot Tablet için kaleme aldı. Kadınlar ne söyler, erkekler ne anlar? Hepsi 185. sayıda…

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Filmekimi’nin en iyi filmlerini Dipnot Tablet için listeledi.

Kalebodur ile Mimarlık yine dolu dolu. Tahran’da hava şartlarına göre 90 derecede dönen ev, Hong Kong’un devasa yükseklikte ve simetride olan hipnotize edici mimarisi Kalebodur’la Mimarlık’ta Dipnot Tablet’te… Haftanın Mimarı köşesinin bu haftaki konuğu olan Erdal Sorgucu’nun eserleri ve hayatına dair her şey Dipnot Tablet 185. sayıda…

Türk dizileri Balkanlar’da neden bu kadar popüler? Türk dizilerinin Balkanlar’ı fethini Ali Mendillioğlu Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Hollywood’un müzmin bekarı George Clooney’in 3 gün 3 gece süren düğününe dair tüm fotoğraflar Dipnot Tablet 185. sayıda…

Göksan Kadayıfçı, Türkiye’nin moda arama motoru olarak kurulan Vitringez kurucusu Natali Yeşilbahar ile Dipnot Tablet için konuştu.

Hong Kong’da 22 Eylül’de başlayan Şemsiye Devriminin bilinmeyenleri Dipnot Tablet 185. sayıda…

Gizem Merve Kaboğlu, oyuncu Sinan Albayrak ile yeni dizisi ‘O Hayat Benim’ ve sinemaya dair her şeyi Dipnot Tablet için konuştu.

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

Filmekimi yakında başlıyor. Lale Kartlılar’a önceden satılan biletler ile festivale bilet bulmak imkansız hale geldi. French Oje, Filmekimi’ndeki bilet alma serüvenini Dipnot Tablet için yazdı.

33. Ritmik Cimnastik Dünya Şampiyonası geçtiğimiz hafta İzmir’de yapıldı. Medyada hiç yer almayan şampiyonayı Barış Çunguroğlu Dipnot Tablet için kaleme aldı.

New York’ta başlayan Jeff Koons Retrospektifi ve Londra’da Yayoi Kusama’nın puantiyeli balkabaklarını İldem Wilson Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Sosyal medya profillerinizin patronu olmak ister misiniz? Irmak Şen, ’Sosyal Medya İmparatorluğu: Patron‘ kitabının yazarı Emre Tuncer ile sosyal medyaya dair her şeyi konuştu.

Yoga ve Pilates Egzersizlerinde Beslenme Neden Önemli? Cenk Özyılmaz, Dipnot Tablet 185. sayı için kaleme aldı.

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Tüm Yolların Çıktığı Roma’ya götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

LookCloser köşemizde bu hafta Vintage Kraliçesi İrina Lazareanu var.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 185. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play